Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kızına Nazar Değdiğini Görmek

Rüyada kızına nazar değdiğini görmek neye çıkar?

35 yaşında evli bayanım. Rüyamda, 11 yaşındaki kızım ile birlikte asfalt yolda yürürken yolun sol tarafında 3 ahşap masa, ahşap sandalyeleri olan, her masada ayrı ayrı oturan 3 kadın görüyorum. Kızım ile birlikte yanlarına gidiyoruz. İçlerinden bir kadın elleriyle kızımın kafasını tutup, gözlerini kapatıyor. (bir şeyler tahmin eden falcı gibi) Gözlerini açıp “sizin kızınıza nazarla bir şey gelmiş” diyor. Annesi olarak ben sorayım diyorum. Kızımın karşısına geçip “Yüce Allah’ın emriyle soruyorum, o her şeyi bilir, her şeyi görür, kerimdir, şimdi söyle annecim kadın doğru mu söylüyor” dediğim anda kızım acayip şeytani bir gülümseme ile gülmeye başlıyor, dua okuyorum o gülmeye devam ediyor.

Oradan hemen ayrılıyorum kızımın elini sıkı sıkı tutarak. Arkadaşına bırakıyorum, biraz oyun oynasın, kafası dağılsın diye düşünüp. Biraz zaman geçtikten sonra, kızımı almaya gidiyorum arkadaşının evinden. Apartmanın giriş katındayım, kızımda ikinci katın merdiven boşluğunda, diğer çocuklar ile birlikte, kafamı yukarı kaldırınca merdivenlerden aşağı doğru bana bakıyor “hadi annecim eve gidelim geç oldu” diyorum. “Tamam anne geliyorum” diyor ve yine aynı pis ifade ile sırıtıyor, merdivenlerden inmek yerine kendini 2. kattan aşağı atıyor. Öylece kalakalıyorum. Ayaklarımın ucuna, toprak zemine, ikinci kattan, yüz üstü düşüyor. Öldü diye düşünürken ayağa kalkıyor hemen. Annecim sen ne yaptın! Diyebiliyorum, kızımda “anne bazen gözlerim siyah görüyor” diyor. Burada ağırlık basmış bir şekilde kandil gecesi saat ikide uyandım. Lütfen yorumlarsanız sevinirim. Arkadaşlarım ile rüyayı anlayamadık. Acaba uyarı mıydı? Kızım gerçek hayatta temkinsiz bir yere mi bastı? gibi.

Rüyada kızına nazar değdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Burcu merhaba, öncelikle nazar değmesi sayfasını incelemenizi rica ediyorum. Rüyanızda bir çok olay geçiyor ancak bu olayların odak noktası hep kızınız ki bu rüyanın ana mesajı kızınız hakkındaki derin endişelerin yansımasını göstermektedir. Bir annenin çocuğu hakkında bazı endişeler taşıması gayet normaldir ve olmalıdır, hele hele bu devirde. Ancak bu değerli endişeler yerini gereksiz ve kontrol edilemez kaygılara yerini bırakırsa kişinin ruh sağlığı olumsuz etkilenir. Umarım rüyanın devamı için aşağıda yazacaklarım size yararlı olur.

Gördüğünüz rüya kızınız hakkında kaygılarınızı yansıtıyor demiştim, rüyanın devamındaki olaylar ise bu endişenin kaynağı hakkında bazı ipuçları vermekte ve buna çevrenizdeki manevi yönden sıkıntılar yaşayan, iç sorunları olan birisi ya da birilerinin sebep olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir