Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kızını Allah’a Kurban Etmek

Rüyada kızını Allah’a kurban etmek neye delalettir?

Rüyamda babam beni Allah’a kurban ediyor. ve diyor ki “kızım son suyunu iç” diyerek ağzıma su veriyor, sonra boğazıma bıçağı dayayıp kesiyor. Acaba bir anlamı var mıdır, Allah’a kurban edilmek ne demektir. Teşekkür ederim. Bozokların rüyası. 01 Ağustos 2012, 01:21

Rüyada kızını Allah’a kurban etmek neye yorulur?

Bozoklar Merhaba. Rüyanıza benzer bir rüya, rüyada kızını kurban etmek  sayfasında yer almaktadır, lütfen bu sayfayı ziyaret edip, okuyunuz. Gördüğünüz rüya ilk bakıştakinin tersine hayırlara işarettir, Allah yoluna girmeye davet şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızını Allah’a Kurban Etmek” için 5 yanıt

Rüyada kocamın kurban olarak kesildiğini gördüm
Rüyamda kurban bayramında kesilmek için ailecek kocamı seçtiler, oda bende hiç itiraz etmedik. Bayramda iki kaynım onu kesip, yüzdüler, bende küçük kaynıma “düzgün yapamıyorsun, işte böyle yüzmen gerekir” diye gösterdim. Rahmetli kayınbabam da vardı, en son kafasını büyük kaynım kopardı, çok korktum, bir daha onu göremeyeceğimi düşündüm, yorum yaparsanız çok sevinirim, aklımdan çıkmıyor.

Meltem selam,
Rüyanız hiç hoş değil, inşallah bu yorum hatalı çıkar.
Rüyanız, kocanız ile sorunlarınız olduğunu, bilinç altınızda ondan ayrılma düşüncesi geçirdiğinizi simgelemektedir.

Annem ablamı kurban ettiğini görmüş, ablam kurban ettikten sonra canlanıyor, o kurban koç oluyor.

Ahmet merhaba, annneizin rüyası aslında “kızını kurban etmek” başlığını taşımakta ve anlamı annenin harika bir annelik duygusuna sahip yüce bir insan olduğunu gösterirken onun (annenizin) kızı hakkında Allah’tan hayırlı şeyler dilediğini, onun iyiliğini istediğini ve inşallah bu dileklerinin kabul olacağını temsil etmektedir. Buna benzer bir rüya kızını kurban etmek sayfasında yer almaktadır.

Henüz iki buçuk yaşında bir kızım var, ben 30 yaşındayım, sabaha karşı dört gibiydi rüyamda kızımın aynen bir koyun gibi yatırılmış kurban gibi kesildiğini gördüm, kısa bir rüyaydı. Kızımın boğazı tam kesilmemisti bana baktı ve o masum sesiyle “baba” dedi sadece. Kesen kişi kim bilmiyorum etrafta bir kaç kişi var onlarda kim bilmiyorum ama kurbanlık gibi kesiliyor. Hatta diyorum ki “fazla kanı yok, kanı ne olacak ki küçücük yavrumun” diyorum. Çok etkilendim korktum, beni aydınlatırsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir