Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kızını Ayakları Kesilmiş Görmek

Rüyada kızını ayakları kesilmiş görmek neye çıkar?

Merhaba, kötü bir rüya gördüm bunu yorumlamanızı rica ediyorum, zor günler geçirdiğimiz bu günlerde yardımınızı rica ediyorum. Rüyamda eski evimdeyken bir akşam evli olan kızımın oğlu benim kucağımda duruyor ve kızım içeri giriyor ayakları kesilmiş, kızım küçücük kalmış, boyu kısalmış ve ilginçtir perişan vaziyette geliyor, inanamıyorum, kızım konuşamıyor da bir türlü.

Bağırıp çağırıyorum yan komşunun kapısını çalıyorum yardım istiyorum. Kızımı o halde görünce ben de sağa sola çırpınıyorum ve çok net bir rüyaydı feryat ediyorum.

Rüyada kızının ayaklarının kesildiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız gerçekten ürpertici, iç karartıcı unsurlar içeriyor ancak anlamı göründüğü gibi değil. Kızınızın ayağını kesilmiş, boyunun kısalmış, çıplak vaziyette olması onun gerçek yaşamında sizlerden yeteri kadar işbirliği veya destek alamadığını düşündüğünü göstermektedir. Onun bir çok zorlu sorunlar karşı karşıya kaldığını ve bu sorunlarla tek başına mücadele ettiğini ifade etmektedir. Lütfen kızınızla konuşun. Sizin bildiğiniz veya bilmediğiniz sıkıntıları olabilir, size söylememiş, söylemek istememiş olabilir. Belki yapabileceğiniz şeyler vardır.

“Rüyada Kızını Ayakları Kesilmiş Görmek” için 3 yanıt

Selamlar ben ruyamda kizimi gordum.Kizim banyodan cikmisti oturma odasina yanima geldi sirtinda havlu ve ciplak bir sekilde.Kizimin baldir bolgelerinde komple ayaklarinda aşagi tuyler up uzun simsayah sekilde uzaniyordu.Şaşkinlik icindeydim kizima uzerini neden giymedin dedim.Kizim bana anne yaniyorum ben boyle jletlenkes şunlari dedi o sirada havluyu sirtindan indirdi ve sirtinda da komple simsiyah uzun tuyler vardi kizim sana nolmus boyle jletle daha kotu olur makasla keselim bunlari dedim kizima ama hayretler icerisinde kalmiştim uyandim .
Kizim kumral ve 19 yaşinda ben 44 yasindayim
Ruyadan etkilendim cok kotu geldi bana yorumlanizi ruca ediyorum iyi gunler

Benim rüyamsa kızımı bel yukarısından çıplak gördüm, koşuyordu, dedesi bağırıyordu o da dedesine doğru koşuyordu. Kızımın talibi var acaba onunla ilgili bir şey mi lütfen yorumlar mısınız.

Rüyamda bir yere kazıya gidiyoruz ve 4 arkadasiz Kazi yapacağımız alanda bi tane 3 yada 5 aylık bir bebbebek kendi kendine oynuyor arkadaşlarımın içinden çok samimi olduğum arkadaşım bebeğe bakıyor ve gülüyor diğer arkadaşlarım yüzünü net göremiyorum bunun anlamı nedir hayatımda ilk defa boyle bir rüya görüyorum yardımcı olursanız sevinirim allah rızası için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir