Rüyada Kızını Ayakları Kesilmiş Görmek

Rüyada kızını ayakları kesilmiş görmek neye çıkar?

Merhaba, kötü bir rüya gördüm bunu yorumlamanızı rica ediyorum, zor günler geçirdiğimiz bu günlerde yardımınızı rica ediyorum. Rüyamda eski evimdeyken bir akşam evli olan kızımın oğlu benim kucağımda duruyor ve kızım içeri giriyor ayakları kesilmiş, kızım küçücük kalmış, boyu kısalmış ve ilginçtir perişan vaziyette geliyor, inanamıyorum, kızım konuşamıyor da bir türlü.

Bağırıp çağırıyorum yan komşunun kapısını çalıyorum yardım istiyorum. Kızımı o halde görünce ben de sağa sola çırpınıyorum ve çok net bir rüyaydı feryat ediyorum.

Rüyada kızının ayaklarının kesildiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız gerçekten ürpertici, iç karartıcı unsurlar içeriyor ancak anlamı göründüğü gibi değil. Kızınızın ayağını kesilmiş, boyunun kısalmış, çıplak vaziyette olması onun gerçek yaşamında sizlerden yeteri kadar işbirliği veya destek alamadığını düşündüğünü göstermektedir. Onun bir çok zorlu sorunlar karşı karşıya kaldığını ve bu sorunlarla tek başına mücadele ettiğini ifade etmektedir. Lütfen kızınızla konuşun. Sizin bildiğiniz veya bilmediğiniz sıkıntıları olabilir, size söylememiş, söylemek istememiş olabilir. Belki yapabileceğiniz şeyler vardır.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir