Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kızını Birinin İstediğini Görmek

Rüyada kızını birinin istemesi neye işaret eder?

Merhaba rüyamda yaşına göre daha büyük olan birisinin sevdiğini, istediğini ve bir kafe çalıştırdığını görüyorum, çok büyük bir kafe değil 6 masası vardı. Ben ilkten onaylamıyordum, yakından görünce “hım o kadar da yaşlı değil” diyorum, keçi sakalı vardı ve saçları uzundu, saçlarını arkadan bağlamıştı erkek. Kızım istekli gibiydi, oğlan bana “biz annem ile düşündük, hatta ev satın alacağız” diyor.

Sonra genç bir kadının kafeye çok güzel hamur işi pastalar yapıp getirdiğini ve oranın pastalarının kendisinin yapmak istediğini görüyorum, kızım “bende” yapabilirim diyor ve onu çok güzel pasta yapan bir genç kadından pasta yapmayı öğrenmeye çalışırken gördüm. Ayrıca ayak baş parmaklarımın yanındaki parmakla birleştiğini, kocaman olduğunu görüyorum ve kendi kendime şaşırıp “ama yazlık ayakkabılarımı giydiğimde çok güzel görünüyordu, çıplakken ne kadar büyükmüş” diye şaşırıyordum, her iki ayağımın baş parmakları yanındakiyle birleşmiş tek tırnaklı halde gördüm yara falan yoktu, kalanları tek idi. 47, Kadın, Evli, Emekli.

Rüyada kızını birinin istediğini görmek neye çıkar?

Nur merhaba, görmüş olduğun rüya kızınızın hayatında hem maddi hem manevi yönden zenginliğe vesile olacak güzel gelişmeler olacağını ve bu durumun sizi de pozitif etkileyeceğini ifade etmektedir.

Rüyada pasta görmek hayırlı yorumlanır iyi bir kısmete işaret eder. Kızınızın rüyada pasta yapmayı öğrenmesi ise onun geleceğinin iyi olması için şimdiden sıkı çalıştığını, kendini geleceğe iyi hazırladığını, çoğu zaman kararlarını kendinin aldığını ve tüm kararlarında hep isabetli olduğunu anlatmaktadır.

Rüyanın son bölümünde ayak baş parmaklarının yanındaki parmak ile birleşmiş olduğunu görmeniz hayatınızda iki konu hakkında iyimserlik, başarı, şans ve umut ögelerinin ağır basacağı güzel bir yaşam dönemine girdiğinizi / gireceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Kızını Birinin İstediğini Görmek” için bir yanıt

Merhaba sayin admin, beni rüyasinda abimin esi yengem görmüs. Ben evlenmek icin aklimda olan kisiyi bekliyormusum belki gelir diye. Ama abimin arkadasi var, oda beni icinden istiyormus ama abimden cekiniyormus ters teper diye ve o arkadasinin annesi de beni ogluna istiyormuş ama anneme acilamiyormus, oda ters teper ve arkadaslik bozulur diye. O yüzden yengemin annesini vesile olarak ona söylüyor ve oda anneme söylüyor ve benim annem cok seviniyor, sevincinden genclesiyor. Abimde icinden “keske arkadasim istesede bacimi versem” diye geciriyormus, “ikiside abdestli namazli” diye. O arkadasi bana karsi hisleri var ama benim degil, sadece fena degil diye düsünüyormusum. Sonra evet deyip evlenmeye karar aliyoruz. Sonradan o beni bende onu birbirimiz cok seviyormusuz ve dügün alisverisi yapiliyormus ve benim dügünüm cok guzel mis hep illahi caliyormus. Bu arada bu rüya görüleni 1 ay oldu ve ben o abimin arkadasini bu aralar cok görüyorum. Gercekten rüyadaki gibi düsünüyorum efendi abdestli namazli, egerki niyeti varsa hayirlisi olsun diyorum. Acaba rüya göründügü gibimi yasanacak. Yasim 30 bekar. Saygilarimla Pinar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir