Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kızını Dövmek

Rüyada kızını dövmek neye delalet eder?

Rüyamda kızımı çok kötü dövdüm sonra kızım evden çıkıp yağmurlu çamurlu suya kapıldı. Sonra büyük bir kepçe kızımı suyun içinden yukarıya kaldırdı. Rüyada kızını dövdüğünü görmek ne demek? Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kızını dövdüğünü görmek yorumu

Rüyanız kızınızla olan anne – kız ilişkisinde sorunlar yaşadığınızı ifade etmektedir. Rüyada kızını dövmek rüya sahibinin kızı ile yaşamakta olduğu bazı sorunları çözdükten sonra kendini daha da güçlü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada su görmek sizin bilinç altı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Su psikolojide hayat kaynagidir ve hayata enerji veren bir unsurdur. Su aynı zamanda, maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket semboludur. Eger su durgun ve temiz ise manevi yonden sizin iyi durumda oldugunuzu ifade eder.. Temiz su berrakligi, yuceligi, huzuru, yeniden dirilmeyi ve genclesmeyi ifade eder.

Rüyada çamurlu ve pis su gormek ise kötümser bir ic dunyaniz oldugunu ve mutlu olmadığınız bir hayat yaşadığınızı gösterir; ic dunyanizi temizlemek icin kendinize biraz zaman ayirin kotu duygulardan kendinizi arindirin ve ic huzuru bulun, bu ruya ayni zamanda sizin dusunce ve haraketlerinizin anlasilmaz ve karma karisik oldugunu ifade eder. Kendinizi çamurlu bir suya saplandigini gorurseniz buda sizin altindan kalkamiyacaginiz duygusal bir cokuntuye girdiginizi ifade eder.

“Rüyada Kızını Dövmek” için bir yanıt

rüyamda kucağımda bir bebek var kızım benden anahtar istiyor eve gitmek için ben ona sen anahtarı al git ben geleceğim diyorum kızım bana kızıyor ve hayır sende gel diyor, daha sonra anahtarı cebimden alıyor, yere yuvarlıyor ve gidiyor. Ben kızıyorum kucağımda Çocukla nasıl alacağım anahtarı diye daha sonra benim annem veriyor. Anahtarı ben gidiyorum. Giderken kızımı görüyorum ona kızıyorum ayağımla tekmeleyerek kafasını vuruyorum sürekli ve o sekilde öldürüyorum. Kızımı daha sonra bende korkmaya başlıyorum sonrasında uyandım. Şimdiden teşekkür ederim yardımınız için….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir