Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kızını İstemeye Gelenleri Görmek

Rüyada kızını istemeye gelenleri görmek neye çıkar?

Rüyada kızını istemeye gelenleri görmekBabam rüyasında birinin ailesiyle birlikte beni istemeye geldiğini görmüş “siz kimsiniz” diye soruyor, onlarda “kızınızı istemeye geldik, bize haber yolladınız ya” demişler. Aynı gün annemde rüyasında birilerinin bir erkekle dolaştığımı söylediklerini görmüş, rüyasında bana kızıyormuş, bunun ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz ?

Rüyada kızını istemeye gelenleri görmek yorumu

Bahar merhaba, bazı rüya tabircileri bunları olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir demektedirler.

Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

“Rüyada Kızını İstemeye Gelenleri Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda sevdigim insan ailesiyle beni istemeye geliyorlardi ama benim ailem çocuğun memleketi yüzünden vermiyorlardi sonra tekrardan istemeye geliyorlardi bu sefer ailem daha ilimli bakiyordu. 25, Kadın, bekar, üniversite ögrencisi.

Yazgülü selam, gördüğünüz rüya biraz sıkıntı çektikten sonra dileğinizin gerçekleşeceğini ve mutluluğa kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyamda erkek arkadasımla babası apar topar beni istemeye geliyor ama annesi yok, anneye haber verilmemiş ve ben kahve yapıyorum, isteme faslına geçiliyor her şey konuşuluyor.

Annem rüyasında beni istediklerini görmüş, onları göndermiş ve sonra da acaba gönderdim ama kızım bir şey der mi ki demiş. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir