Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kızını Kalabalığın İçinde Görmek

Rüyada kızını kalabalığın içinde görmek ne demek?

Rüyada kızını kalabalığın içinde görmekMerhabalar, dün gece annem rüyasında beni kalabalığın içinde görmüş. Üstümde siyah kaban varmış, anneme “üç liram olsa ben de tost yiyenlerin arasında olacaktım” demişim. Ben üzülünce annem de üzülmüş. Annemin gördüğü rüyalar çıkar genellikle yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
Not: üniversiteye hazırlanıyorum hedefim yüksek geçen hafta sınava girdim sonucu beklentimin altında geldi arkadaşlarımdan biraz daha düşük. Bununla alakalı olabilir mi?) 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kızını kalabalığın içinde görmek tabiri

Deniz merhaba, annenin gördüğü rüya çok derin anlamlar içermekte. Ben sadece ön bilgi vereceğim, mesajın tam anlamını tespit etmek sana kalacak çünkü bazı özel konulara değinmekte.

Rüyada kalabalık görülmesi eğer görülen kavgasız, gürültüsüz ise iyidir. Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır. Kızının kalabalıkta olması ise kızının (yani sizin) engelleri aşacağınıza işaret etmektedir. Rüyada kaban görmek, kaban giymek, kaban giydiğini görmek iş veya sosyal hayatınızda olumlu gelişmeleri işaret eder. Görüldüğü gibi buraya kadar olan unsurlar hep başarıyı, olumlu gelişmeleri ifade etmektedir.

Ancak rüyada sizin annenize “üç liram olsa ben de tost yiyenlerin arasında olacaktım” demeniz çok çok ilginç ve burada derin bir mesaj var ama bunu ben bilemem; maddi imkansızlık nedeniyle istediğin bir şeyi yapamamak, istediğin okula gidememek benzeri bir mana taşıyor. Ama sonuçta bir başarı var. Çünkü rüyaya göre sen kazanmışsın fakat istediğin yeri değil gibi bir anlam var.

Bir büyüğün olarak bana sorarsan bunu kafana fazla takma; istedikten, çalıştıktan ve yapman gerekenleri yaptıktan sonra iş şansa kalıyor. Allah’tan her şeyin hayırlısını iste, göreceksin hep kazanacaksın. Başarılar.

“Rüyada Kızını Kalabalığın İçinde Görmek” için bir yanıt

Merhabalar Babam dun gece ruyasinda benle yeşillik bir yerde oturduğunu oldugunu görmüş ve kalabalık bir yere giriyormuşuz görmüş lütfen yorumlarmısınız :( Kadın Bekar 22 Ögrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir