Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kızının Ağladığını Görmek

Rüyada kızının ağlaması neye delalet eder?

Merhabalar, Annemin rüyasını sizinle paylaşmak istiyorum rüyanın içinde bende varım. Yatağın üzerinde ağladığımı görmüş annem “neden ağlıyorsun” diye sorduğunda patronumun bana bıçak çektiğini söylemişim ( ama bıçak filan görmemiş annem ) o yüzden ağlıyormuşum. Annemde saçımı okşamış. Annemin beni ağlayarak görmesi benim için mi iyi yoksa annem içinde yada her ikimiz için mi etkili. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar. 24, Kadın, ilişkisi var, ön muhasebe

Rüyada kızının ağladığını görmek yorumu

Rüyada kızının ağladığını görmekAnnenizin rüyası onun sizinle arzu ettiği duygusal bağı kuramadığını ve bu yüzden kendini mutsuz hissettiğini, sizinle daha yakın olmak, sizinle daha fazla şeyi paylaşmak istediğini anlatmaktadır. Sizin söylediğiniz patronun bıçak çekmesi konuşması ise annenizin özlediği güçlü duygusal bağın neden kuvvetli olmadığı konusunda ipuçları vermekte ve buna sizin içinde bulunduğunuz gergin durum ve içinizdeki öfkenin sebep olduğunu anlatmakta, bu öfkenin de büyük ihtimalle iş hayatından kaynaklanmakta olduğunu anlatmaktadır.

Ağabey nasihatı; böyle bir durum varsa, bazı nedenlerle stres altındaysanız ve bir şeyler sizi öfkelendiriyorsa bunun sonunda annenden uzak durmak yerine tam tersine ona daha da yaklaşırsan her şeyin çok daha iyiye gideceğine inanabilirsin. Lütfen düşüncelerini ve gelişmeleri ekler misin?

“Rüyada Kızının Ağladığını Görmek” için 5 yanıt

Ben rüyamda kizimi aglarken gördüm, numaradan ağlayıp beni deli ediyordu, annem o yüzden küfür bile attı, abimleri gördüm biri uyuyordu otekiyle eşimle bir şey yiyorduk, lagam suyu gibi bir yer gördüm, o pisliğin nasıl hemen temize döndüğünü gördüm, bahçede arkadaşlar kaçış heyecan vardı, bu ruyamin anlamı ne?

4 aydır görmediğim çocuklarımı görüyorum, rüyamda sarılıyorum, önce oğlum istemiyor sonra sarılıyor, çok mutlu oluyorum onlarda çok mutlu. Sonra babaannesi geliyor, bana “eve gelme” diyor, çocukları aliyor gidiyor. O arada başka birileri ekmek pişiriyor ben babaannesine bir eşyalar bırakmaya çalışıyorum tepsi falan, kapıya bırakıyorum köpek varmış iceride korkuyorum, ben gidiyorum ve park gibi bir yerde kızımı ağlarken görüyorum, baya sesli ağlıyor oğlum yanında “ne oldu” diye soruyorum. Oğlum “babam kızdı ablamın burnu kanadı” diyor ama kanı görmüyorum, orada babası bir dükkan gibi bir yerde birileriyle konusuyor, ben niye kızdığını soruyorum burnu kanadı diye korkmuş sonra kızıma hadi gidelim diyorum ve uyanıyorum.

Ruyada annem benim ağladığımı ve ağlamaktan yüzümün kıpkırmızı olduğun görmüş ve yabancı bi kız gelip annemin elini tutmuş ve gülmüş

Annem rüyasında kötü insanlarla evlendiğim için ağladığımı görmüş. Yorumu nedir acaba ?

Merhabala, rüyada kızımın ağlamış olduğunu ve göz çevresinin ağlamaktan kızarmış olduğunu gördüm. Başını göğsüme bastırıp onu avutmaya çalışıyordum. Kızım 4.5 yaşında. Ağladıktan sonradını gördüm ama ağlarken görmedim. Ne için ağlamış olduğunu bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir