Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kızının Bebeklik Elbiselerini Görmek

Rüyada kızının bebeklik elbisesini görmek neye işaret eder?

Dolap içinde kızımın zibinlari ve fistodan askıya asılmış elbisesini rüyamda gördüm, hepsi beyaz renkteydi, üzerlerinde mavi kurdelalardan yapılmış küçük çiçekler vardı, bunları görünce o doneme dönüp çok genc olduğumu hatırlıyorum, icimi hüzün kaplıyor birden, kendimi ölüme çok yakın hissediyorum ve aklımdan hiçbir hayalimi gerçekleştiremediğim duygusu geçiyor, ağlamaya başlıyorum, hickirarak değil için için gözlerimden deyim yerindeyse sıvım gibi gözyaşları akıyor.

Aklımda kalan diğer seyde mekan annemin tadilat yapılmış, duvarları mavi duvar kagidiyla kaplanmış, dikdortgen şeklinde oldukça dar bir odasiydil iste dolap bu odada duvar kağıdını beğenmeyip yirtarken ortaya çıkıyor şaşırıyoruml çünkü çok uzun zaman geçmesine rağmen dolap çok temiz bembeyaz örtüsü var, hatta zibinlari askıda asili ve yepyeni. Rüyamın yorumunu rica ederim. Teşekkürler,

Rüyada kızının bebeklik elbiselerini görmek neye yorulur?

Rüyanız klasik bir geçmişe özlem rüyasıdır ve geçmişteki anıların yansımasıdır. Bu tür rüyalar, insanın umutlarının azaldığı, karamsar günlerde ortaya çıkar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızının Bebeklik Elbiselerini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kardeşinin bebeklik halini görmek
İyi günler ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ediyorum. Rüyamda su anda 17 yaşında olan erkek kardeşimi 1 yasında olarak gördüm, yabancısı olduğumuz bir semtte sokakta diğer çocuklarla birlikte top oynuyordu ama sokaktaki herkes bir tuhaftı sanki hepsi akıl hastası gibiydi, çocuklar bile bir garip davranıyordu. Sonrasında çocuklardan biri bağırmaya başladı ama bilmediğim bir dilde bir şeyler diyordu, anlamadım ne dediğini, yanında hangi çocuk varsa vuruyordu ve bağırıyordu kardeşimde yanındaydı ve çok korktum ona zarar vermesinden, hemen yanına gittim kafasına topla vurdu kardeşimin ama sesimi çıkarmadan kardeşimi kucağıma aldım ve uzaklaştım.
Kardeşimin elinde bir top vardı ama kendi topu değildi ve diğer topu göstererek onun için mızmızlandı, bende onu alıp verecektim ki top patlayacak gibi olmuştu ve kardeşim o patlayacak abla dedi bu elimdeki kalsın bende dedi bende tamam dedim diğer bir kaç topta patlaktı havaları inmişti, neyse kardeşimi aldım uzaklaşırken yanıma hamile bir kadın yanaştı ama kadının karnı mosmordu, damarları çıkmıştı yüzü de aynı şekilde mordu, ben ters bir şeyler olduğunu hissettim, sonra kardeşime doğru elini uzattı ve “bu süt bebeği mi” diyerek kardeşimin kasık bölgesine doğru sever gibi ama sertçe bastırdı, ben kadınında sokaktaki insan gibi değişik olduğunu ve kardeşim kucağımda hemen çektim kardeşimi ondan, ilerlerken aradan on saniye bile geçmeden kardeşim acı içinde kadının dokunduğu yeri göstererek ağlıyordu ve çok korktum ‘ne yaptın sen kadın ‘ cümlesini arka arkaya belki 20 defa söylerken korkuyla uyandım.
28, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku

Görmüş olduğun rüya oldukça gelişmiş bir korumacılık ruhuna sahip olduğunu, kardeşin hakkında derin endişeler taşıdığını temsil etmektedir. Gündelik yaşamın tehlikeleri karşısında kardeşinin adeta bebeklik dönemlerini özlüyorsun ama şahit olduğun şeyler o kadar canını sıkmış durumda ki bebeklikte dahi tehlikelerin olduğunu görüyorsun. Lütfen biraz daha sakin olayları değerlendirmeyi düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir