Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kızının Beyaz Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada kızının beyaz elbise giydiğini görmek neye işarettir?

Merhaba, ben kaç gündür eski sevgilimi özlüyorum 5 yıl oldu, terk edildim, hiçbir şekilde görüşmüyoruz ama ben üzüldüğümde sürekli rüyalarima gelir, mutlu bir şekilde uyanırım, bugünlerde de ilginç bir şekilde onu çok düşünmeye başladım, bu arada 10 gün sonra doğum günüm.

Annem dün bizi rüyasında görmüş, bembeyaz bir elbise giymişim, saçlarım toplu ve beyaz bir taç toka benzeri bir şey varmış kafamda, ben ve sevdiğim çocuk pastanın etrafında dönüyormuşuz, bana “bu pasta yenilmez” demiş bende yememisim, biz hala dönerken annem arkamizdan gelmiş, kızmışım ona “sen git otur” demişim, annem otururken bir kadın demiş ki “kaç yıl oldu birbirlerinden vazgecmediler, bu gidişle bir daha ayrilmazlar” demiş, suratını asmış bir kaç kişi daha kıskançlık cümleleri sarf etmiş, lütfen bu ruyamı yorumlar mısınız? iyi günler. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kızının beyaz elbise giydiğini görmek yorumu

Değerli okurum, bu rüya aslında annenize ait olduğu için başlığı bu şekilde düzenledim ve bu açıklamalar anneniz hakkındadır. Annenizin rüyası onun sizin hakkınızda hayırlı şeyler olmasını çok istediğini ve bu dileğinin gerçekleşeceğini ifade etmektedir. Çünkü kızının beyaz giymiş olması  aydınlığa / hayra alamet ederken, pastanın etrafında sevdiği çocukla olması onun hakkında sevindirici gelişmelere bir kalabalığa girmeye işarettir.

Rüyada diğer kadınla geçen konuşma ise kendisinin ( ya da ailesi veya kızının) kıskanç bakışlardan, kem gözlerden uzak durması, bunun için dua edip Allah’a yakarıp, kötülüklerden uzak durmayı istemesi gerektiğini hatırlatmaktadır.

“Rüyada Kızının Beyaz Elbise Giydiğini Görmek” için 5 yanıt

Merhaba; ben rüyamda bir büfeden sigara kutusu aldım. Ama içmedim .Karanlık bir yolda saçlarım bakımsız, yorgun ve cok yavaş yürüyerek yol aldım. Elimde çantam vardı. Mutsuzdum. Üzerimde beyaz bir bluz vardı. Lekeliydi ve kırmızı çizgiler vardı. Rumuz: yorgun. yaş :34 Tasvirinizi bekliyorum.

Gül merhaba, büfeden sigara kutusu almak ne demek anlaşılmıyor, rüyada sigara aldığını görmek, gerçek yaşamınızda bağımlılık ya alışkanlığı işaret eder, bakınız sigara rüya tabiri sayfası. Saçlarının bakımsız olması, yorgun ve mutsuz olmanız ise şu anda bazı hayalı kırıklıkları yaşadığınızı ancak önemli olanın bunlardan ders çıkarıp, yaşama kaldığınız yerden daha dinç olarak devam etmek gerektiğini temsil etmektedir. Bluz üzerindeki lekeler yine tatsızlık, hoşa gitmeyen durumlar, kötü olaylar yaşadığınızı temsil etmekte, kırmızı çizgiler ise daha dikkatli olmanıza işaret etmektedir.

Merhaba, annem beni rüyasında uzun beyaz elbise giydiğimi ve erkek arkadaşımın da bana ne güzelde yakışmış elbise güzel karıma diyor, annem rüyasında bunu görüyor. yaş 22 bekar öğrenci yorumunuzu bekliyorum.

Hocam Selamün Aleyküm.
Annem rüyasında beni beyaz bir elbisenin içinde ordan oraya koşuşttururken görmüş çok kalabalıkmış tüm akrabalar oradaymış evin içinde.İşin garibi anneannem ve dedemi de görmüş ikiside vefat etmişti.Anneannem mavi giyinmiş rüyasında.ve ikiside çok mutlu görünüyorlarmış.

Annem rüyasında benimle bir mağazaya gidiyor mağazada beyaz bir elbise giyiyorum ama bunu beğenmiyoruz daha sonra başka beyaz bir elbise deniyorum ve onu çok beğeniyoruz bunun anlamını yazarsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir