Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kızının Evlendigini Görmek

Rüyada kızının evlenmesi neye işaret eder?

Rüyada kızım tanımadığımız bir adamla nişanlanıyordu. Sonrada evlenip başka bir şehre gitti. Telefonla beni arayıp “anne bana yemek vermiyorlar, eşim sürekli beni dövüyor” diye ağlamaya başladı. Sonra uyandım, kızım için üzüldüm, yorumunuzu merak ediyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanın unsurları : dayak yemek, kızımın nisanı, kızım nişanlanıyor, kızım evleniyor, kızım başka şehre taşınıyor, kızının ağladığını görmek, kızının dayak yediğini görmek, koca dayağı.

Rüyada kızının evlendiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda çok sevineceğiniz bazı gelişmeler olacağını işaret etmektedir. Rüyada kızının evlendiğini görmek ya da kızını evlendirmek gerçek yaşamda kızı vasıtasıyla ya da kızıyla ilgili olarak maddi anlamda iyileşme, işlerin yoluna girmesini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızının Evlendigini Görmek” için 6 yanıt

babam benim evlendiğimi ve eşimi öldürdüğünü görmüş ortadan kaldırdığını söyledi bana

Annem rüyasında benim kendimden 12 yaş büyük, zengin biriyle evlilik yaptığımı görüyor. Evlendiğim yer evimden uzakta ve çok acele bir şekilde karar verip evlendiğimi görüyor. Ben de rüyamda sürekli pis ve kirli, kalabalık tuvaletler görüyorum. Anlamları nedir? Teşekkürler.

Ben Londra’da okuyorum ve Annem dun buyuk bir telasla arayip beni ruyasinda gizli bir evlilik yapiyormusum Annem dugune gelip engellemeye calissa da ben evleniyormusum bu kisiyle. en kisa zaman da cevap Verirseniz mutlu olurum .

rüyamda kızım bir beyle evleniyor ve beraber oluyorlar, kızımın gerdeğe girdiğini görüyorum, çok üzülüyorum ve damat beni evin mutfağında yakalıyor dövüyor ve “kızını da dövecem bundan sonra” diyor, çok korkuyorum ne yapacağımı bilemiyorum ama gerdek odasından kızım çıkıyor mutlu ve her şey olmuş ben çok üzüntülüyüm ne anlama gelir. saygılar.

Merhaba,

Böyle önemli rüyalar lütfen rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi detaylı bilgi vererek gönderiniz, o zaman daha sağlıklı açıklama yapılabilir. Örneğin rüyanızda kızınızın yaşı en önemli unsur ve o net değil. 10 yaşındaki kız çocuğu ile evlenme yaşındaki çocuğun anlamı farklıdır.

Bana göre rüyanız, gerçek hayatınızda kızınız hakkındaki annelik endişelerinizin yansımasıdır, başka bir mesaj vermemektedir.

Annem rüyasında beni biriyle evleniyor görmüş ben evliyim zaten bu rüyanın anlamı ne olabilir teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir