Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kızının Evleneceği Kişinin Adını Görmek

Rüyada kızının evleneceği kişinin adını görmek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda uzaktan tanıdığım birinin beni durdurup kızımın evleneceği kişinin adını söylediğini gördüm ama ismi net olarak hatırlamıyorum Vural ya da Oktay imiş gibi geliyor. Bu ne anlama gelebilir? etkisinden kurtulamıyorum.

Rüyada kızının evleneceği kişinin adını görmek yorumu?

Rüyanızı bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Ancak etkisinden kurtulamamak gibi bir duygu yaşamanız inanın çok gereksiz. Rüyada görülen, duyulan isimler bazen çok önemli, güzel mesajlar verebilir. Rüyada bir isim görülür veya duyulursa o ismin anlamı araştırılmalı veya o isimde çevrenizde bulunan kişinin sizinle olan iletişimi gözden geçirilmelidir. İsmi net olarak hatırlamamanız işi zorlaştırmaktadır.

Oktay Türkçe kökenli bir erkek ismi olup, atik, hızlı, çevik, hiddetli, kızgın anlamlarına gelir. Vural Türkçe kökeninden gelen bir erkek ismidir ve hakkına sahip çıkan, hakkını yedirmeyen, biraz şövalye ruhlu anlamını taşır. Rüyanızda anımsayabildiğiniz bu iki isimde sert mizaç, maço erkek karakterini andırmakta ve bunun bir tesadüf olup, olmaması sizin takdirinize kalmaktadır.

“Rüyada Kızının Evleneceği Kişinin Adını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada bir farenin ayağını kemirdiğini görmek
Rüyamda kızım evleniyor, kızımı gelinlikle görüyorum ama evlendiği kişiyi hiç beğenmiyoruz ve bir ara eşimi aramaya çıkıyorum, düğün olan alanda geziyorum, geniş bir alan ve odalara bakıyorum ve biri fare bırakıyor, fare ayağımı kemirmeye başlıyor, bağırıyorum kurtulmaya çalışıyorum, bağırarak uyanıyorum. Bu rüya ne anlama gelir?

Gördüğünüz rüya küçük sorunları abarttığınızı, büyüttüğünüzü ve önemsiz konulara kafanızı fazlaca taktığınızı temsil etmektedir.

rüyamda hakkı adıyla ilgili rüyalar görüyorum ve hep farklı suretler olarak görüyorum h harfi ile çok uğraşıyorum anlamı ne olabilir sizce şimdiden teşekkürler..

Ruyamda annemle erkek kardesime Figen adinda biriyle evlenmek istedigimi soyluyorum. Fakat Figen diye birini tanimiyorum. Bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir