Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kızının hamile kaldığını görmek

Rüyada kızının hamile kaldığını görmek neye çıkar?

Rüyada kızının hamile kaldığını görmekRüyamda bekar kızımın onaylamadığım erkek arkadaşından hamile olduğunu gördüm ve kızım çalıştığım hastanede doğum yaptı. O kadar utandım ki kızımı odaya sakladım kimseye göstermedim. Kendi bebeğini kucağına almak istemedi bile, emzirmedi. Bebeğin cinsiyetini hatırlamıyorum47, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kızının hamile kaldığını görmek yorumu

Değerli okurum, bir annenin rüyasında kızının hamile olduğunu görmesi normalde onun gerçek hayatta bir değişim yaşayacağına belkide yeni bir projeye veya işe başlayacağına ya da evlilik için bir adım atacağına rivayet edilir. Ancak siz onaylamadığınız bir şekilde onun hamile olduğunu görüyorsunuz ki bu aslında sizin ondan beklentileriniz hakkında ipucu vermekte sizin bilinçaltınızda onun evlenip, yuvasını kurup, çoluk çocuğa karışmasını arzu ettiğinizi temsil etmektedir.

Onun doğum yapması aslında kızının yaşamında yeni bir başlangıcı ya da yeni bir sayfa açılmasını simgelemektedir çünkü doğum başlangıç sembolüdür. Sizin bu durumdan utanmanız, kızınızı odaya saklamanız esasında üzerinizdeki gizli zayıflıklar, korkular ve kendine güvensizlikleri simgelerken artık onlarla yüzleşip huzura ermek zamanı geldiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir