Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kızının Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kızının kaybolması neye işaret eder?

Rüyamda kızım benden habersiz dışarı çıkmış, gece olmuş eve gelmemiş, vesselam üzülüyorum ağlıyorum, sonra eşim gidip kızımı buluyor getiriyor, ben bağırıyorum kızıyorum, eşim kızımı koruyor öyle olaylar olurken bir anda kızım bayılıyor, eşim kızımı doktora götürüyor ve aids hastalığı çıkıyor, bende “nasıl böyle bir şey olur” diye çok üzülüyorum, ağlıyorum ama bu arada kızım habersiz bir yere gitmeyen birisi . 33, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada kızının kaybolduğunu görmek tabiri

Nihal merhaba. Rüyada kızınızı görmeniz genel anlamda, işlerinin yolunda gitmesine, maddi anlamda rahatlama ve feraha ermeye vesile olacak gelişmeler yaşamaya işarettir. Ancak kızının dışarı çıkması, eve gelmemesi gerçek hayatınızda ailenizde arzu ettiğiniz dengeleri kurmak için gerekli yetenek ve gücünüz olduğunu ancak bunun farkında olmadığınızı simgelemekte, hedeflerinize ulaşmak için biraz daha titiz davranmanın size çok yarar sağlayacağını temsil etmektedir. Eşinizin onu bulup getirmesi bu dengeleri sağlıklı bir şekilde kurmak ve sürdürmek için eşinizin katkısı olacağını veya onun desteğini almanız gerektiğini anlatmaktadır.

Bu olaylar sırasında kızınızın bayılması büyük ihtimalle onun yorgunluğa ya da moral bozukluğuna bağlı bir sağlık sorunu yaşadığına / yaşamasına işaret ederken eşinizin onu doktora götürmesi onun sağlığı hakkındaki endişelerinizin yersiz olduğunu (veya gereğinden fazla kaygı duyduğunuzu) ifade etmektedir. Rüyadaki en ilginç kısım durup dururken onun aids hastası olduğunu görmeniz olup bunun manası hayatta her zaman mutlu ve başarılı olmak, her zorluk ile mücadele etmek için gerekli güç ve kudrete sahip olmak için şu anda sahip olduğun değerlerin farkında olmak ve bunları ihtiyaç duyduğunda kullanmayı bilmek gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Kızının Kaybolduğunu Görmek” için 2 yanıt

S.a ben yaklaşık üç ay önce yeni bir iş kurdum, ve akabinde Ramazan Ay’ı içerisinde teravih namazından sonra uykumda büyük devasa dalgaların beni yukarıya kaldırıp indirdiğini gördüm, ve bu sabah namazından sonrada 15 aylık Kızımın vefat ettiğini gördüm bu rüyalarla ilgili olarak beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. 34, Erkek, Evli, makina teknisyeni.

Rüyada dev dalgalar görmek karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder.
Rüyada kızının öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz şartların sizi ümitsizliğe uğrattığını, yaşam enerjinizde kimi kaygılarınız olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir