Rüyada Kızının Kötü Yola Düştüğünü Görmek

Rüyada kızının kötü yola düşmesi neye delalet eder?

Rüyamda 14 yaşındaki kızımın arkadaşı tarafından kötü yola düşürüldüğünü anlıyorum. O esnada kızım durumu anladığımı fark edince korkarak evden kaçıyor, abisiyle kızımı aramaya çıkıyorum. Deniz kenarında kızımı ararken birden bire denizden çıkan bebek, büyük erkek, kadın cesetleri görüyorum. Kumsalda içen insanlar vardı, kızımı ararken avazım çıktığı kadar bağırarak arıyorum ve dua ediyorum “Allah’ım inşallah bunlar rüyadır, bunlar gerçek olamaz, her şeyi düzelteceğim” diyorum. Bayağı aradıktan sonra kızımı içki içen insanların arasında, pansiyon gibi bir yerin 2. veya 3. katında buluyorum. Kızımın içmiş ve sarhoş bir vaziyette, kendinden geçmiş bir şekilde uzanmış olduğunu gördüm ve üstünün başını ıslak olduğunu gördüm. Çok moralimi bozdu bu rüya, sizce bu ne anlama geliyor ? Kötü bir şey mi olacak?

Bir başka rüyamda da kızımın içine cin girmiş ve kızım  cine dönüşmüş, rüyada kızının cine dönüşmesi nasıl açıklanır? 42, kadın, evli, memur.

Rüyada kızının kötü yola düştüğünü görmek yorumu

Sevgili kardeşim, öncelikle söylemeliyim ki kötü bir şey olmayacak. Gördüğün rüyalar evladını çok seven, onun üzerinde titreyen bir anne olduğunuzu ifade etmekte ve alkolün – uyuşturucunun – sapıkların kol gezdiği bir ortamda kızınız hakkında derin endişeler taşıdığınızı göstermektedir. Her anne baba sizin kadar duyarlı olsa ortada hiç bir sorun kalmayacak ama toplum olarak biz ne yapıyoruz? nasıl olsa Allah rızkını verir, devlette ilkokulu okutur deyip pıtır pıtır doğurup çocukları sokağa salıyoruz. Ve iddia ediyorum toplumdaki anne babaların çok küçük bir kısmı çocuklarına gereken ilgi, alaka ve sevgiyi verebiliyor. Sonuç olarak uyuşturucu kullanım yaşının ilkokul seviyesine indiği, öğrencinin öğretmen dövdüğü, cinayet, hırsızlık, kapkaç ve tüm rezaletler konusunda Amerikayı geçtiğimiz bir ülke olduk. Sizin bu ortamda çocuğunuz hakkında taşıdığınız endişe biraz fazla olduğundan uykunuza yansımış durumdadır. Allah tüm çocuklarımızı korusun diyor, saygılarımı sunuyorum.

Rüyada birinin kötü yola düşmesi aslında rüyayı gören kişinin içinde olduğu ruh hali hakkında bilgi verir ve kişinin yaşadığı bazı olaylar yüzünden endişe verici derecede kötü bir ruh haline girdiğini, derin ve ciddi düşünceler yüzünden yorgun düşüp hüzünlendiğini ifade eder. Bu konuda rüyada kötü yola düşmek sayfasında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Diğer konuda rüyada kızının içine cin girdiğini görmek veya kızının cine dönüştüğünü görmek konularında açıklamayı rüyada cin görmek sayfasında okuyabilirsin.

“Rüyada Kızının Kötü Yola Düştüğünü Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba. Bosanmis, 30 yasinda bir beyfendiyim. Rüyamda son zamanlarda eski esimi görmeye basladim. Onun kötü yola düstügünü görmek her ne kadar icimi burksa da, bu rüyanin tam olarak anlamini ögrenmek istiyorum. Lütfen yardimci olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir