Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek

Rüyada kızının ölümü neye işaret eder?

Babam benim oldugumu ve dedemin yanina gomuldugumu gormus ve babam ayakkabisini topragin altina girmis oda cikartinca demis ki “kusura bakmayin, sizi rahatsiz ettim” diye dedemde “sorun degil oglum demis”, babam uzulmus “keske kizimin mezari bize yakin olsaydi” demis bunun anlamini ogrenebilirmiyim lutfen. Dilan.

Rüyada kızının öldüğünü görmek neye yorulur?

Dilan merhaba, bilindiği üzere rüyalar görene göre yorumlanır ve bu yorum babanız içindir.

Rüyada kızının öldüğünü görmek, kızının ölmüş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz şartların sizi ümitsizliğe uğrattığını, yaşam enerjinizde kimi kaygılarınız olduğunu işaret eder. Böyle bir rüya gördüğünüzde derhal içinde bulunduğunuz şartları gözden geçirmeli ve sizi ümitsizliğe sevk eden faktörleri yaşamınızdan çıkarmalısınız. Rüyada kız evlat ölümü, kız evladının öldüğünü görmekte aynı anlamdadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kızının ölümünü görmek ve ağlamak
Merhaba, ben rüyamda kızımın öldüğünü gördüm ve çok ağladım, ona ait olan başı olmayan oyuncak balığı hiç elimden bırakmadım ve bu rüya beni çok etkiledi, ne anlama geliyor çok merak ediyorum?

Rüyada kızının öldüğünü duymak
Merhaba, ben rüyamda kızımın öldüğünü duydum ve feryat figan ağladığımı, sadece ölüm haberini aldım ve yanımda eski eşim vardı, yani kızımın babası, ağlarken bana destek olduğunu gördüm. Bu ne demek?

Rüyamda bir ormanda ayı saldırısına uğradım ama 12 aylık kızımı parçaladı, ben korkudan hiç bir şey yapmadım, bana bunu yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir