Rüyada Kızının Öleceğini Görmek

Rüyada kızının öleceğini görmek ne demektir?

Hastahanede kızımın öleceğini doktorlardan öğreniyorum ve eşimle kızım yatakta yatıyor, ben eşimi kaldırıyorum ve “o az sonra ölecek zaten, kalk birazda yanında ben yatayım” diyorum, eşim kalkınca yanına ben yatıyorum. Ve eşim kızımın karnını açıyor, iç organlarını çıkartıyor, fakat kalbini çıkartmıyor, daha sonrada dikiyor. Herkes başında toplanıyor, onun öleceğini hepimiz biliyoruz.

Bunun manası nedir? Bu endişemin sebebi kızım normal hayatta bir epilepsi hastası hastalığından dolayı bilinç altıma mı yerleşti, onuda bilmiyorum ama bu rüya beni çok fazlasıyla etkiledi sizden tabirini rica ediyorum.

Takma isim : lale
Yaşınız : 35
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : endişeli, Rüyamda kızımın öldüğünü biliyordum manası nedir ?
Anahtar kelime : iç organlar

Rüyada kızının öleceğini görmek yorumu?

Sevgili Lale, Bu rüya hakkında endişe duymanıza hiç gerek yok, tam tersine sevinmelisiniz. Rüyanız size çok değerli bir bilgi vermelisiniz. Kızınızın öleceğini rüyada biliyor olmanız, gerçek hayatta çok güçlü bir annelik duygusuna sahip olduğunuzu gösterirken, sevgi ile tüm sorunları aşacağınızı işaret etmektedir. Rüyada kocanızın, çocuğun sadece kalbini bırakması bunu simgelemektedir. Kalp gerçek hayatta sevginin sembolüdür. Kızınıza acil şifalar diler, kızınıza sevgilerimi sunarım.

Unutmayın bunları laf olsun diye değil 5 yaşında bir kız babası olarak yazıyorum.  Rüyada birinin ölmesi konusunda daha çok bilgi rüyada öleceğini görmek rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir