Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birine Kızmak

Rüyada birine kızmak neye işaret eder?

Selam, rüyamda annemle babamın kavga ettiğini görüyorum, sonra ben babama kızıp annemi alıp gitmek istiyorum, önce ayrılıyoruz oradan ama sonra dayanamayıp geri donuyoruz tam babamın yanına geldiğimizde arabayla kaza yapıyorum ama ufak bir kaza.

Yine aynı gün bir rüya daha görüyorum, bir havuz var ve yüzmek istiyorum ya da suya girmek tam giriyorum bir tane küçük tatlı bir fare gördüm, yorumlarsanız sevinirim iki rüyanın birbiriyle bağlantısı var mıdır?

Rüyada birine kızmak yorumu

Rüyada anne ile babanın kavga ettiğini görmek aileden bir ayrılığa delalet eder, bu konuda rüyada baba görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

Rüyada kızmak, kızgınlık, kendini kızgın hissetmek kafanızda bir şeyin sizi rahatsız ettiğini ve bu şeyi nasıl çözeceğinizi bilmediğinizi işaret eder. Rüyada kızgın birini görmek ya da birinin kızdığını görmek, çevrenizde yoğun bir gerginlik duygusu olduğunu, bu gerginlikten çıkmanın yollarını bulmak gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Birine Kızmak” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babayla kavga etmek
Rüyamda ölmüş babamla hep tartıştığımı ve kavga etiğimi görüyorum, bu ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

İbrahim, rüyanız önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamanızda yaşadığınız bazı sıkıntıların sebebi olarak hala rahmetli babanızı suçladığınızı ifade etmektedir.
Rüyanızın verdiği bir diğer mesaj ise babanızı suçlamayı bir yana bırakıp, sorunları çözmek için daha fazla çaba göstermeniz gerektiğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir