Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Klasik Araba Görmek

Rüyada klasik araba görmek nedir?

Dün rüyamda bir siyah renkli klasik araba gördüm, siyah klasik arabadan kaçıyordum, gizli bir sığınağa girdim, sığınakta odalardan geçip bir odaya girdim, odada bir sandık vardı, sandığın içinde daha önceki gördüğüm rüyalarda silah vardı ama bu sefer sandığın içinde kutu çıkıyordu.

Kutuları açtıkça başka bir kutu başka bir kutu ve en sonunda içeri bir adam girdi, elinde bıçak vardı, bıçağı karnıma tuttu, elindeki bıçağı bende tutarak karnıma sapladım ve “en azından onurlu bir ölüm olur” dedim bıçağı karnıma saplamaya çalışırken de zorlanıyordum, sanki sert bir tabakaya takılmıştı bıçak. (bu arada hiç bir zaman olmadı ama ilk kez rüya görürken sanki içimden düşünürmüş gibi acımıyor artık acımıyor diyordum). Devamını hatırlamıyorum rüyamı tabir edebilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum.

Klasik araba görmek rüya yorumu

Rüyada klasik araba görmek, almak, satmak veya kullanmak güçlü, kararlı, gelişimini tamamlamış, kendinden emin ve kendini çok iyi tanıyan bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler.

Bu rüya, eskiyi unutmadan yeni güzelliklere sahip olduğunuzu, olacağınızı işaret eder. Rüyada klasik oto, klasik araç, klasik otomobil görme açıklamaları da aynı şekildedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Klasik Araba Görmek” için 3 yanıt

rüyamda kırmızı hurda araba sürüyordum çok hızlı kullanıyordum ğeri ğeri çıkarken kaldırım taşlarına çarpıp son sürat devam eddim acaba rüyamın tabiri nedir şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir