Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Klasör Görmek

Rüyada klasör görmek neye işarettir?

Rüyamda bana ait bir odada çok sayıda üst üste, yan yana gelişi güzel istiflenmiş mavi klasörler vardı. Eski erkek arkadaşım içeri girerek onları toplamak istediğini söylemiş ablama.

Ablam beni kırdığı için ona sözde rüyamda bir kaç sert cümle sarf etmiş ama o boynu bükük mahcup bir halde “biliyorum” diye cevap vermiş ve bu odayı ben toplamak istiyorum diyerek toplamaya başlamış. Bunun anlamı nedir merak ettim.

Rüyada klasör görmek yorumu

Rüyada klasör görmek gerçek yaşamınızda, özellikle son zamanlarda kimi travma veya kargaşa yaşadıysanız sizin duygularınızı düzenlemek, sorunları sırayla çözmeniz gerektiğini ifade eder. Arkadaşını konusunda lütfen rüyada eski erkek arkadaşını görmek rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Klasör Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda beyaz bir duvar gördüm, sonra gaipten bir erkek sesi duydum. Bu ses annemin adını ve soyadını söyledi “Bu Ayten hanımın dosyası” dedi ve önüme bir mavi klasör şeklinde dosya attı. Dosyanın içinde 10 , 12 tane beyaz torba dosya vardı, dosyalarda resmi evraklar vardı. Evraklardaki yazılar bilgisayar yazısı seklindeydi, başlık kısımları siyah büyük harf, diğerleri siyah küçük harfti. Elime alıp baktım ve tekrar yere bıraktım. Tasvirinizi bekliyorum. Anneme kötü bir şey mi olacak? korkarak uyandım. İnşallah hayırlara çıkar. Ruh halim yorgun ve aklı karışık.

Gül merhaba, görmüş olduğun rüya şu anda karşındaki zorlukların düşündüğün kadar büyük olmadığını, onları kolaylıkla aşabileceğini göstermekte, bunun içinde ilk önce içindeki gizli korkular ve endişelerden uzaklaşmak gerektiğini anlatmaktadır. Rüyanın son bölümü bunu nasıl başaracağın konusunda bazı ipuçları vermekte ve zorlukları bir sıraya koyup onları birer birer aşmanın doğru olduğunu, hepsini birden çözmenin imkansız olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir