Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Klozet Görmek

Rüyada klozet görmek neye işaret eder?

Eşim banyonun klozetini temizliyor, klozetin içerisine peçete atıyor, ben eşime kızıyorum “tıkanma yapar niye atıyorsun” diye, daha sonra klozeti yerinden söküyorum, içerisine tazyikli su boşaltıyorum, tazyikli suyu boşaltırken deliğin içinde bir delik açılıyor, kanal gibi büyük bir kanalizasyon sistemi, içeriye doğru bakıyorum içeride portakal sepeti var, kediler var.

Kedilere basınçlı su sıkıyorum gitsinler diye, oradan bir tane kedi geliyor üstüme doğru 3 gözlü kara bir kedi ben gitsin diye su sıkıyorum sonra gelip beni ısırıyor ısırma korkusuyla da uyandım, bunun açıklaması nedir? zestf, 32, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada klozet görmek neye yorumlanır?

Rüyada klozet görmek hayatınızda gizlediğiniz kimi şeyler olduğunu işaret eder.

Rüyada kanalizasyon, lağım borusu, bok çukuru görmek Bu oldukça önemli bir rüya olup, günlük yaşamınızda hala eski, modası geçmiş, size zarar veren metotları bırakmakta, değişmekte isteksiz olduğunuzu simgeler.

Rüyada size saldıran kedi ise yakın gelecekte kimi tehlikeler hissettiğinizi simgeler. Paniğe kapılmadan hislerini dinlemenizin size yarar getireceğini, dikkatli olmanın her zaman iyi olacağına delalettir.

“Rüyada Klozet Görmek” için bir yanıt

Rüyada klozet taşması
Rüyamda işyerindeki klozetten temiz su dolmuş dışına taşıyordu içinde bembeyaz 4-5 adet peçetede vardı ve su hala taşıyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir