Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koala Görmek

Rüyada koala görmek neye işaret eder?

Rüyamda bilmediğim büyük bir ormandayım ve bir ağaçta sincap görüyorum, önce “ne tatlı bir sincap diyorum” yavaş yavaş yaklaştıkça onun sincap olmadığını anlıyorum ve bir koala olduğunu görüyorum.  Rahatsız olmasın, korkmasın diye oradan uzaklaşıyorum ama o da peşimden geliyor. bu ne demektir.

Rüyada koala görmek yorumu

Emel selam. Rüyada büyük bir ormanda olduğunu görmek bütün zorlukları aşarak işlerini işlerini yoluna koymaya sıkıntılarda kurtulmaya delalet eder.

Rüyada koala görmekRüyada koala görmek ruhsal durum ile fiziksel dünya arasında bağı, bilinç dışı durumunuzu temsil eder. Rüya sahibinin keyfini çok düşündüğünü gösterirken aynı zamanda eğlence, lüks, rahat ve konforlu yaşama düşkün olduğuna, bugünü yaşayıp, yarını düşünmediğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin anı yaşayan, hayatın kısa olduğunun farkında olan bu sebeple öyle ufak tefek sorunları kafasına takmadan yaşayan, dünyanın sorunlarına mümkün olduğu kadar gülüp geçen kimseye rivayet edilir.

Koala nedir, Avustralya’da yaşayan otlarla beslenen ve ağaçlarda yaşayan bir keseli memeli türü sevimli bir hayvandır. Phascolarctidae familyasının yaşayan tek temsilcisidir ve en yakın akrabaları vombatlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir