Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek neye işaret eder?

Rüyamda eşimin köyüne gitmişiz, sonra eşim bir düğüne gitmek için evden çıkıyor, bende köyü gezmek için dışarı çıkıyorum. Uzun bir yolda yürüyorum, yol çok tenha deyip geri dönüyorum. Dönerken yolda teyzemin çocuklarını görüyorum, onları eve davet ediyorum, onlarda başka birine başsağlığı için gidiyorlarmış, sonra teyzemin kızı “kapıdan başsağlığı dileyip geleyim” diyor, teyzemin kızı eve girerken kapının önünde ayağa kalkmış kobra yılanı var, teyzemin kızı yanından geçip eve giriyor, yılan aşağı doru ağaçların arasına gidiyor, teyzemin oğlu peşinden gidiyor, o sıra ben korkuyorum ve köşeye bir yerlere kaçmaya çalışırken çalılıkların arasında bir yılan ama rengi gri ya da koyu kahve gibi, sol bacağıma dolanıyor, ben bağırıyorum “beni kurtarın” diye, yine bağırarak uyandım. Bana yorumlar mısınız bu rüyamı? mail ile yanıt bekliyorum, teşekkürler

Rüyada kobra yılanı görmek nasıl yorumlanır?

Sibel merhaba,

Rüyada kobra yılanı görmek yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Yılanlar hakkında çok geniş bilgiyi rüyada yılan görmek rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyin.

“Rüyada Kobra Yılanı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hediye paketi ve kobra yılanı görmek
Rüyamda bizim eve iki tane hediye paketi geliyor.Birini açıyoruz hediye çıkıyor, diğerini de açmadan önce bir anlık içimden bundan yılan çıksa nasıl olur acaba gibi bir şey geçiriyorum, sonra paketin içinden yeşil kobra yılanı çıktı, daha sonra teyzem ve annem kaçtı koltuğun köşesine doğru bende odama kaçtım kapıyı kapatıp yine bir anlık düşündüm ya kapının altından girerse diye daha sonra yılan beni takip etmiş kapının altından girdi.Sen beni mi kandırıyorsun? diye (galiba kapıdan giremeyeceğimi sandım ya ondan bahsediyor) sonra ben kaçtım ama dolabımın olduğu yerde sıkıştım önümde yılan bir şey oldu balkona mı kaçtım? ısırdı mı? bir şeyler oldu neyse sonra bir test yapıldı galiba. Biraz karışıktı rüyam neyse bir makine vardı yanında da birleşik bir yeri ben makinenin birleşik olan yerinde oturuyordum makine de ise bir adam yatıyordu yanımda babam vardı bir baktım ki o adam o yılanmış insana dönüşmüş(adamın yüzünü görmedim kıyafetini de hatırlamıyorum ama keldi) beni de galiba ısırmış daha sonra baktım anneme kobra yılanı gördüm filan diyorum tepki vermedi (galiba rüyada oldu) zaten kobra yılanı olduğunu da oradan anladım. (bu bölüm gerçek) Gerçekten kalktım anneme anlattım hiç anlatmamışım. Lütfen yorumlayın anlamını çok merak ediyorum.

kobra yılanı bana bakıp duruyor her hareketlerime takip ediyor cok kızıyor ama tam sokacak son vuruşu yapamıyor!! Kobra yılanı sepet kutu gibi birşey icinde .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir