Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Koç Kovalaması

Rüyada koç kovalaması neye işarettir?

Rüyada koç kovalamasıRüyamda önce bir koç gördüm durduk yere koç beni kovalamaya başladı sonra ben kaçarak komşumuzun evine gittim ve kapıyı kapatmaya çalıştım ama koç kapıyı hala itiyordu, bir hamleyle kapıyı kilitledim, az geçtikten sonra koç gitti ve ben kapıyı açtım, koçun arkasından bakarken bir tane kuş sanırsam sarı muhabbet kuşu sanırsam uçtu geldi omzuma kondu ben göndermeye çalışıyorum inatla omzuma tekrar konuyor, bunun anlamı ne olabilir
Bir başka rüyamda ise yine aynı gece bir sürü yılan uzun ve renkleri beyaz ve gri iki renkli her yerde karşıma çıkıyor.
CEYLAN GÖZLÜM, 20, Bekar, Çalışıyor, endişeli

Rüyada koç kovalaması nasıl yorumlanır?

Rüyada koç  görmek, Rüyada koç görülmesi,  itibar sahibi, şerefli bir insan olduğunuzu işaret eder. Güzel bir rüyadır. Rüyada koç saldırısı, bir koçun üzerinde geldiğini görmek, uyanık hayatınızda doğru gitmeyen bir şey olduğunu ya da doğru yoldan ayrıldığınızı simgeler.

Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder. Kuşun omzunuza konması, üzerinizdeki kısıtlamaları aşmak, gizli isteklerinizin gerçekleşmesi işareti olabilir. Bu rüya aynı zamanda uzun süredir beklediğiniz ve size bir proje ya da faaliyette lider rolü oynamanıza sebep olacak beklediğiniz bir haberi almaya delalet edebilir.

“Rüyada Koç Kovalaması” için bir yanıt

Rüyamda 3 arkadaşımla beraber bir yere giderken bir anda karşıma koç çıktı kaçmaya fırsatım olmadı koç bana saldırdı. Koçla biraz cebelleştik sonra koç koşarak gitti yanımda da kimse kalmamıştı. Ne anlama geliyor bi yorum alabilir miyim tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir