Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kocasını Aramak

Rüyada kocasını aramak neye işarettir?

Merhaba dün cuma gecesi ruyamda beni cok etkileyen ve korkutan bir ruya gordum, su anda evliyim ama kendimi annemlerin evinde goruyorum, şeytan annemi esir almis gibi annem beni ve kardeslerimi de ele gecirmeye calisiyor, seytan gelecegi zaman hep besmele cekiyorum ve gidiyor, annem de normale donuyor.

Sonra kendimi aksam vakti hava kararmis disarida buluyorum, seytan cocuk kiligina girmis arkamdan geliyor, o kadar korkuyorum ki. O sirada amcamin oglunu goruyorum elinden simsiki tutuyorum beni eve gotursun diye,.

Ben seytani goruyorum ama kuzenim goremiyor, kocamı arıyorum numara yanlis kimseye ulasamiyorum ayetel kursi okuyorum besmele cekiyorum o an gidiyo sonra kuzenime sakin bi yerden gecerken falan besmele cekmeden gecme diyorum belkide bem oyle kotu bi yerden gectim besmele cekmedim o yuzden musallat oldu diyorum gercektede normalde hep besmele cekerim yani ve su andada hamileyim.

Rüyada kocasını aradığını görmek yorumu

Rüyanızın ana unsuru olan şeytan görmek hakkında lütfen rüyada şeytan görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada evli olduğu erkeği görmek ortaklık, nitelik, eş anlamlarını simgeler. İş ile ilgili yerine gelmeyen vaatleri ve tutulmayan sözler anlamını ifade eder.

Rüyanızda kocanızı aramanız aslında onunla gerçek hayatınızda bazı sorunları çözmek istediğinizi ve bazı adımlar attığınızı simgelerken, numaranın yanlış olması, onan ulaşamamak bu dileğinizin karşılık bulmadığını ve çözümün geciktiğini temsil etmektedir. Koca erkek eş, evin erkeği, eş, eşini görmek anlamındadır.

“Rüyada Kocasını Aramak” için 2 yanıt

Merhaba, bu gece rüyamda eşimle ayrı ayrı arabaları kullanırken eşimi birden kaybediyorum. Onun arabası Benim arabamın önündeydi ve birden kayboldu. Sonra eşimi ararken ileride bir binanın çöktüğünü gördüm ama onun arabası göçüğün altında değildi. Saatlerce aradım, deniz kenarındaki cafelere baktım. Deniz soN derece durgun berrak ve güzeldi. Eşimi bulamadıkça panik oldum ve çok ağladım. Artık başına bir şey geldiğinden emindim tam annemlere ağlayarak olayı anlatırken uyandım. Gerçek gibiydi hala etkisindeyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir