Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kocaman Ağaç Görmek

Rüyada kocaman ağaç görmek neye işaret eder?

Rüyamda karanlık, buğulu bir ovada kocaman ağaç gördüm, ağacın sadece kahve rengi gövdesi var, bir anda şimşek çaktı, bu heybetli gövdeye yıldırım düştü, ağacın bir parçasını gövdeden ayırdı, korkudan zıpladım.

Askerler vardı ellerinde silahlar, birilerinden kaçıyorum, kapıların üstünden falan atlıyorum, yanımda bir çocuk vardı ama tanımıyorum, en son herkesten kaçtım, derken bir cüce yakalıyor beni, onunla birlikte olma vaadiyle kandırıyorum, oyalıyorum, ondan kaçmaya başlıyorum, merdivene tırmanıyorum görmesin beni diye ondanda atlıyorum, kaçmaya devam ederken uyanıyorum.

Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci-İşsiz
Ruh haliniz :Yalnız, işsiz,dönemi uzamış öğrenci

Rüyada kocaman ağaç görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya kendi içinde çok tutarlı olup, güçlü mesajlar vermektedir. Çünkü olaylar hepsi birbiri ile bağlantılıdır.

Rüyada karanlık,buğulu ovada gördüğün heybetli ağaç, gerçek yaşamında bir takım konular hakkında alışkın olduğun şeyler dışında farklı deneyimlere ihtiyacın olduğunu, fakat bunun için için önünü göremediğini, neyi nasıl yapacağını bilemediğini, güveneceğin birilerine gereksinim duyduğunu simgelemektedir.

Rüyada şimşek görmek hayatınızda birtakım zorluklar olduğunu ve mücadele etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada yıldırım görmekyıldırım çakması, yıldırım düştüğünü görmek, genellikle negatif mesajlar verir. Yıldırım evinize düşerse ev sahipleri için  sıkıntılı günlere, sabırlı olmanız gerektiğine zamanla atlatacağınıza işarettir. Ağaca yıldırım düşüp, bir parçasının gövdeden koparması, yukarıda anlatılan deste ihtiyacınız konusunda ya bir hayal kırıklığı yaşadığınızı ya da güven konusunda bir sıkıntı yaşadığınızı gösterir.

Rüyanızın en önemli kısmı ikinci bölümdür. Gördüğünüz askerler, gerçek hayatınızda tüm zorluklara karşın başarılı olmak için çaba sarf etmeniz gerektiğine ve sonunda başaracağınıza işaret etmektedir.

Birilerinden kaçtığını görmek geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Bu rüya, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Zaten rüyanın devamında olan olaylarda bu korku sorununu çözmediğiniz takdirde yaşayacağınız sıkıntıları temsil etmektedir. Daha az kaygılı, başarılı günler dilerim.

“Rüyada Kocaman Ağaç Görmek” için bir yanıt

Rüyamda koskocaman bir büyük gür bir ağaç vardı. Ağacın alt kısmı kuru üst dalları yeşildi. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Ben bunu bir niyet için yattığımda gördüm. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir