Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kocaman Balık Görmek

Rüyada kocaman balık görmek ne demektir?

Merhaba, sitenize üyeyim. Kullanıcı adım ” sky” Ben sizden rüyamı yorumlamanızı istiyorum. Eşim şuanda çalışmıyor. Bir iş yapmaya niyetli. Onun için bende istihareye yattım. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.

Rüyamda eşim eve elinde siyah poşetlerle geldi. İçinde balık varmış. Balık satmaya karar vermiş. Ben bunu pek önemsemiyorum. Karşımda deniz var. Denizin içinde kocaman bir balik. Eşime onu gösteriyorum. “Sen elindekileri boş ver bak denizin içindeki balık bizi bekliyor ona gidelim” diyorum. O balığa doğru gidiyoruz. Tam balığa yaklaşmışken eşimin dayısı ve karısı karşımıza çıkıp yolumuzu kesiyor. Yengesi “biz size her gün büyü yapıyoruz sizin kısmetiniz ben istemedikçe açılmayacak” diyor. Sonra kendimi bir an da evde bulup mandalina yerken görüyorum.

Rüyamın anlamı nedir? Niyetimiz bizim için hayır mı şer mi? Ama asıl merak ettiğim yengesinin dedikleri ne anlama geliyor? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kocaman balık görmek neye yorulur?

Sky Merhaba, rüyanız hayırlı bir geleceğe işaret ederken, yapmanız gerekenler hakkında önemli bilgiler vermektedir.

Rüyada siyah poşet görmek kendini yeniden keşfetmek, hayata yeni bir açıdan bakmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Balık tutmak, balık yemek, balık yakalamak, balık avlamak hep iyi şeyleri müjdeler.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinçaltinın güçlü sinyallerini ifade eder.

Size büyü yapıldığını görmek ibadetinde bir eksiklik işaret eder.

Rüyada mandalina görmek zevk ve kazanç anlamına gelir, zevkli geçecek bol kazançlı döneme girdiğinizi belirtir.

Bu bilgiler ışığında rüyanız, hakkınızda kesinlikle hayırlı gelişmeleri işaret ederken, manevi yönden kendinizi zenginleştirmeniz gerektiğini, Allah’a sığınıp ondan yardım istemenizi, ibadetinizi tam yapmanızı, insanlardan, kalabalık ve dedikodu’dan uzak durmanızı tavsiye etmektedir. İnanın her şey çok güzel gelişecek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz?

“Rüyada Kocaman Balık Görmek” için 2 yanıt

Rüyada denizde kocaman balık yakalamak neye yorumlanır
Merhabalar. ben rüyamda çok temiz açık bir denizde bulunduğum sırada bir balık görüyorum. Yaklaşık iki elimin büyüklüğü kadar. Onu yakalıyorum ve balık beni karaya çıkarıyor. Denizin altından gidiyoruz ve elim çok kayıyor, ben bırakmıyorum onu. Sonra evde buluyorum kendimi. Çok etkilendim, ne olur hızlı cevap verin, bunun açıklaması nedir?

Dilek merhaba,
Gördüğün olağanüstü güzel bir rüya olup, gerçek hayatında hayal dahi etmediğini, seni çok mutlu edecek güzel gelişmelerin olacağı bir yaşam evresine girdiğini haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir