Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kocaman ben görmek

Rüyada kocaman ben görmek neye çıkar?

Merhaba. Öncelikle ben bu rüyayı gündüz 15:00 15:30 arası gördüm. Ben eşimle gerçekte ayrıyım ama ayrılmak istemiyorum.

Rüyamda bir komşumuz bana başka bir komşuya mama alınacağını söylüyor “Mamayı sadece bebek yemeyecek, hepsi yiyecekler” diyor. Sonra ben uyuyorum, kapı çalıyor uyanıyorum. Kapıda direk salona açılıyor. Kapıyı açıyorum balkondan baktıgımda hava güneşli ve bahçe ağaçlıktı, komşumuz bana mama için geldiğini söylüyor. Bende “tamam sofrayı kurmaya geleyim” diyorum. Oda bana para vermem gerektiğini söyledi. Bende annemi çağırıyorum, annem kağıt para veriyor. Bende annemden kuaföre gitmek için para istiyorum, bana avucunda para gösteriyor, bende 50 lirasını alıyorum. Hazırlanıyorum aynanın karşısına geçiyorum ayna tertemiz. Bir bakıyorum sağ gözümün altında kocaman bir ben varmış, ben düşüyor, annem “bir şey olmaz” diyor, annemin gözünün önünde ben varmış oda düşmüş, sonra “saçlarım uzun mu kalsın kısa mı kestireyim” diyorum, sonra “eşim barışmak için gelecek, beni uzun saçlı görsün” diyorum. Bu arada rüyada yaz mevsimiydi. Şimdiden teşekkürler. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada kocaman ben görmek tabiri

Rüyada komşu ile konuştuğunu görmek rüya sahibinin uzun bir süreden beri görüşmediği akraba, eş, dost ya da komşuları ile yakın bir süre içinde buluşup hasret gidereceğine, yapmak istediğin şeylerin gerçekleşeceğine, bazı konuların konuşulacağına, var olan buzların eritilmesine ve maddi bakından bir işbirliğinin temelinin atılacağına işaret eder. Bu rüya alternatif olarak sıkıntılı geçen bir dönemin biteceğini, güzel ve müjdeli haberlerin alınacağı bir yaşam evresine girileceğini ve hayırlı bir beraberliğin başlayacağını temsil eder.

Rüyada mama görülmesi genel olarak gerçek yaşamda ihtiyaçlar konusunda mesajlar verir ve mama almak, mama vermek, mama beslemek mamanın çeşidine göre farklı anlam taşır. Rüyada mama almak rüya sahibinin kendisi ya da çok yakınındaki birilerinin karşılanmamış bir ihtiyacını temin etmek için adım attığını / atacağını gösterir.

Rüyada kağıt para görmeniz bazı küçük sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğinizi işaret eder. Rüyanızda parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda bir çok güzel değişiklikler olacak anlamını taşımaktadır. Rüyada birinden para almak birisinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir döneme gireceğinizi ifade eder.

Rüyada aynaya bakmak önemli bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin gerçek hayatında çevresindeki insanlara karşı ters cevap verme huyu olduğu için bazı dostlarını kırdığını, onlarla olan ilişkilerinin bozulma ihtimali olduğunu temsil ederken aynada gözünün altında kocaman ben olduğunu görmeniz büyük bir sağlık sorunu yada önemli bir tehlikeli duruma işaret etmektedir çünkü rüyada yüzde, vücutta veya başta ben çıktığını görmek önceden tahmin etmediğiniz bir tehlikeye delalet eder. Ancak bu büyük benin kendiliğinden düşmesi yaşamınızda bu sorunun ya da tehlikenin bir şekilde atlatıldığını belki de bundan haberiniz dahi olmadığını anlatmaktadır.

Rüyada eşinin barışmak için geleceğini görmeniz ve mevsimin yaz olması ise gerçek hayatta içinizi ısıtacak, sevindirici gelişmeleri işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir