Rüyada Kocaman Beyaz Güller Görmek

Rüyada kocaman beyaz güller neye işarettir?

Rüyamda beyaz kocaman kocaman güller gördüm, onları topladım ama o güller sonrasında gonca gül olarak gördüm, topladığım güller derlenip toparlanmış ve gonca güller olmuşlardı. 3 tanesini bir arkadaşıma verdim, o beyaz gülü çok sever diye ve erkek arkadaşımın beni aldattığını gördüm. Birde böcek gördüm, böcekler kıyafetlerimin arasından çıkıyordu çok korkuyordum.

Rüyada beyaz gül toplamak nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz gül görmek bekaret, doğallık ve gizlilik ifade eder. Karşınızdaki olduğunuz gibi görünmeniz gerektiğini belirtir. Gül toplamak, Ferahlık, sevinç ifade eder, yüksek moral değerlere sahip olduğunuzu belirtir. Bakınız rüyada gül görmek sayfası.

Görmüş olduğunuz böcekler, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verirken rüyada böceğin cinsi, büyük veya küçük olması, rengi, ısırma, sokma, zehirleme gibi olayların olup olmamasına göre dikkatle analiz edilmelidir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. Rüya dedi ki:

    Rüyada solmuş gül
    22 yaşındayım bekarım öğrenciyim. Rüyamda eski sevgilimle büyük bir bahçedeydik, birlikte beyaz bir merdivenden çıktık, beyaz tahtadan bir yere çıktık, orada birileri gül satıyordu, bana kırmızı gül aldı, bir kaç tane daha aldı ama güllerin boynu büküktü, sanki boyunları solmuş gibiydi ama en son verdiği gül güzeldi, paketliydi. Diğerlerinin yanına koyunca onlarda güzelleşti, sonra elimdeki buketin etrafı birden bire beyaz tülle kaplandı, gelin çiçeği oldu.

    • Admin dedi ki:

      Rüya selam, görmüş olduğun rüya aslında bir eski sevgili rüyasıdır ve bazı pişmanlıkları ifade etmektedir. Lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını incele. Rüyada buket görmek sanıldığının aksine ayrılık habercisidir. Rüyada buket almak yeni bir ilişki düşündüğünüzü, istediğinizi anlatır. Güller hakkında açıklamayı rüyada gül görmek sayfasında okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*