Rüyada Kocaman Beyaz Güller Görmek

Rüyada kocaman beyaz güller neye işarettir?

Rüyamda beyaz kocaman kocaman güller gördüm, onları topladım ama o güller sonrasında gonca gül olarak gördüm, topladığım güller derlenip toparlanmış ve gonca güller olmuşlardı. 3 tanesini bir arkadaşıma verdim, o beyaz gülü çok sever diye ve erkek arkadaşımın beni aldattığını gördüm. Birde böcek gördüm, böcekler kıyafetlerimin arasından çıkıyordu çok korkuyordum.

Rüyada beyaz gül toplamak nasıl yorumlanır?

Rüyada beyaz gül görmek bekaret, doğallık ve gizlilik ifade eder. Karşınızdaki olduğunuz gibi görünmeniz gerektiğini belirtir. Gül toplamak, Ferahlık, sevinç ifade eder, yüksek moral değerlere sahip olduğunuzu belirtir. Bakınız rüyada gül görmek sayfası.

Görmüş olduğunuz böcekler, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verirken rüyada böceğin cinsi, büyük veya küçük olması, rengi, ısırma, sokma, zehirleme gibi olayların olup olmamasına göre dikkatle analiz edilmelidir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir