Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kocaman Dut Ağacı Görmek

Rüyada kocaman dut ağacı görmek ne demek?

Merhaba, Benim hayatta en çok istediğim şey Kore’ye gidebilmek Korece konuşabilmek.

Rüyamda ailemin beni Kore’ye götürdüğünü gördüm. Orada ne yemeklerinden yiyebildim ne de gezebildim. Sokağa çıktığımda insanlarla konuşmak istedim kime Korece merhaba desem yanıtlamıyordu. Bir ara bisikletli veya motorlu iki genç erkek geldi diğeri indi ve onun yerine ben oturdum genç erkek beni bir dut ağacına getirdi. Çok eğleniyorduk. (Yağmurda yağıyordu. ) Dut ağacı öyle kocamandı ki! Kocamanda yaprakları vardı. Orada uyuduk. Sabah kalktığımızda yaprakların ısırgan otu gibi olduğunu gördük. Her tarafımız acıyor kaşınıyordu. (2 gün öncede annemin koca limonları olan bir ağacın en tepesine çıktığını görmüştüm)

Şimdiden teşekkürler hemde çok çok teşekkürler. İyi günler.

Rüyada kocaman dut ağacı görmek yorumu

Rüyanız hedeflerinize doğru atılmış büyük bir atılımın eşiğinde olduğunuzu, eski düşünce biçimini değiştirmek ve yeni durumlara uygun davranış modellerini geliştirmeniz gerektiğini, böylece hayallerinize giden yoldaki engelleri aşabileceğinizi simgelemektedir. Rüyada dut ağacı görmek sayfasında daha detaylı açıklama bulabilirsiniz.

“Rüyada Kocaman Dut Ağacı Görmek” için bir yanıt

Ben ablama gıtmısım ablamın evının ıcınde kocaman dut agacı buyumus bende abla bunu kaselım dıyom ben bır dalını kesıyom bır dalınıda yegenım kesıyo neye yorumlanır tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir