Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kocaman Fare Görmek

Rüyada büyük fare ne demektir?

Merhabalar. Ben rüyamda evin içinde iki tane kocaman grimsi fare görüyorum, fareler aşırı derecede çirkinler ve büyükler, çok korkuyorum ve fareler çiftleşiyor. Birde farelerden kaçarken bizim kedimizi görüyorum patileriyle koluma takılıyor, kolumla itekliyorum kediyi ama gitmiyor, anneden yardım istiyorum.

Rüyamın sonrasında parmağımda kocaman haç işaretli altın sarısı yüzük görüyorum sonrasını hatırlamıyorum uyandım. Cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

Rüyada kocaman fare görmek yorumu

Nilgün selam. Rüyada kocaman fare görmeniz, reel yaşamda başkalarının hayatındaki bazı küçük sorunların sizi de negatif etkilediğini ancak bunlardan etkilenmemek gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada fare görmek genel olarak korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını işaret eder. Rüyada fareler Özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verirler.

Rüyada gördüğünüz kediniz ise yardım sever olmanız ve iyi niyetiniz karşısında hayal kırıklığı yaşamamak için işin başında tedbirli olmak gerektiğine yorumlanır. Detaylı bilgiyi kedi rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada haç işareti görmek Yalana ve koğuculuğa, zina isnadına, yalancı şahitliğe işaret olup haç bazen dindar, itibar sahibi kimseye; şahitsiz yapılan nikaha delalet eder. Müslüman ise kötü göz veya söz, dedikodudur. Rüyada üzerinde haç işareti olan yüzük ise gerçek hayatında uyum, güven, sadakat, işbirliği gibi bir konuda yolunda gitmeyen bir durum olduğuna işarettir.

“Rüyada Kocaman Fare Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ya benim ya da dayımın tam hatırlayamıyorum, yenilen ekmeğin arasında kocaman ölmüş fare vardı, kuyruğu fark edildi ilk olarak, sonra ekmeğin kalanı yenmeden öylece kaldı. Rica etsem yorumlar mısınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir