Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kocaman Kangal Köpeği Görmek

Rüyada kocaman kangal köpeği neye işarettir?

Merhaba, gece rüyamda 2 tane bembeyaz ve kocaman kangal köpeği görüyorum, ürküyorum. Köpekler arkamdalar ve kollarımın arasına girip beni hafifçe havaya kaldırıyorlar. Aldıkları sıcak nefeslerini koltuk altımda hissediyorum. Parmak uçlarımda duracak şekilde beni havaya kaldırıyorlar ve ileriye doğru iteliyorlar. Bacaklarım titreye titreye yürümeye başlıyorum. Rüyanın tabirinde yardımcı olur iseniz sevinirim . Saygılarımla. ARZU CELIK

Rüyada kocaman kangal köpeği görmek tabiri

Arzu Merhaba, bu muhteşem rüyayı gönderdiğin için canı gönülden teşekkür ederim. İnanın saçma sapan eski sevgili rüyalarından bıkmış durumdayız.

Rüyada köpek görmek sezgi, dostluk, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada kopekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Kangal köpekleri gerçek yaşamda da sezgi, dostluk, cömertlik, koruma, ve sadakat sembolüdür, inanılmaz bir sezgi gücüne sahip olup, sahibi için hiç düşünmeden canını tehlikeye atar, çok sadıktır asla nankörlük yapmaz, sahibini ve onun mallarını korumak için yaratılmıştır, insanın gerçek dostlarıdır.

Rüyanızda gördüğünüz köpeklerin renklerinin beyaz olması anlamı daha da pozitifleştirmektedir. Köpeklerin sizi kaldırıp, ileriye itelemesi, gerçek yaşamınızda yükselmek ( hem maddi, hemde manevi yönden ), ilerlemek işareti olup bana göre bir dostunuzun yardım ve desteğini işaret etmektedir. Rüyanın unsurlar: kangal köpeği, havaya kalkmak, beyaz köpekler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kocaman Kangal Köpeği Görmek” için 5 yanıt

rüyamda açık bir ormanda az yeşillik vardı ve bir yanda koca koca tosunlar vardı, birde ismini bilmediğim fakat tosuna benzeyen bir hayvan vardı yanlarında, sonra aynı yerde kangal köpeği ve yanında koyunlar qördüm acaba ne anlama geliyor?

Rüyada kangal köpek görmek
rüyamda bana ait bir kangal köpeğim vardı bisikletle bir sözde benim evim olan bir evin önündeyim köpekte benim yanımdaydı ama cok güzel bir hayvandı ne dersem dinliyordu benimle oynuyordu sonra eve girerek banyoda onu şampuanla yıkamaya başladım etrafımdan hiç ayrılmıyor beni koruyordu bir ara bir kut köpeği geldi benim köpeğim kuyruğunu bacak arasına almış beni korumak için saldırmaya hazır bir vaziyete bekliyordu o anda uyandım cok etkisinde kaldım gerçek gibiydi sanki ne anlama geldiğini merak ediyorum bu aralar cok canım sıkılıyor işlerim hiç rast gitmiyor odemelerim beni cok sıkıştırıyor zaten napıcam bilmiyorum.
Kimden: fırat
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: kangal, köpek

Rüyada kangal köpeği görmek sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşmanın simgesidir. Gerçek hayatınızda üzerinizde taşımayacağı kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizi ve bazı dost ve arkadaşlarınızın yardımı ile bunun alından kalkacağını işaret eder.

Rüyamda ormanda kocan 1 tane kangal köpegi gördüm ona kanım kaynadı onu sahiplendim eve götürdüm onu okadar sevdimki oda şevkate okadar ihtiyacı varki ona sarılırken uyumuşum bunun yorumu nu çok merek ediyorum normalde hiçbi gördügüm rüyayı bkadar net görmem ve anlatamam güzel yorumlarınız dilegiyle

Merhaba. Gece rüyamda , normal hayatta çalıştığım şirketin bahçesinde bulunan ve yanına yaklaşmaktan hep korktuğum kangal köpeği ile karşılaştım. bahçede birkaç kişi vardı ve ben onlardan aldığım güven ile rahat geziyordum. Ancak bir süre sonra köpek ile karşılaştım ve önde 2 küçük çocuk , arkalarında da ben.. köpeğin sırtındayız ve köpek bizi çok süratli bir şekilde bahçede gezdiriyor. Biz bundan çok eğleniyoruz ve köpekten korkum azalıyor. Sonra köpeğin duracağı zaman beni ısırma ihtimalini düşünüp yavaşladığı bir virajda sırtından iniyorum ve uzaklaşmak için hemen bir evin kapısından içeri giriyorum. köpek peşimden geliyor. Kapıyı aralıyorum ve benimle konuşmaya başlıyor. Bana birini soruyor ve biraz laflaşıyoruz sonra gidiyor. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir