Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kocaman Martı Görmek

Rüyada büyük martı ne demek?

Merhaba, çok çaresiz bir durumla karşı karşıya olduğum ve bunu kimseye anlatamadığım için dün gece sabaha kadar uyuyamadım, hatta intiharı düşündüm. Sabaha karşı zar zor uyuduğumda bu rüyayı gördüm. Rüyamda iş yerinin önündeyim, üstü açık bir araba içinde önde tekim. Tam o esnada kocaman bir martı hızla yanımdaki koltuğa düştü ve öldü. Ve bunu peş peşe bir daha gördüm. Sonra arabadan indiğimi ve az kalsın bana başka bir araba çarpacakken kıl payı kurtulduğumu gördüm. Cevaplarsanız çok memnun olurum.

Ayrıca, çok ilginç bir rüya daha gördüm geçenlerde. sabah işe gitmek için evden çıkıyorum, dış kapının az ilerisinde mahallenin ortasında kocaman, hatta horozdan büyük gri siyahlı bir karga ölmüş, “ya bunu kim öldürdü ki” diye düşünüyorum, etrafta kimse yok. Aynı rüyayı tekrar gördüm ve “ya yine bir karga öldürmüşler, bunlara ne oluyor, kim öldürüyor” diye düşünüyorum. Öyle gördüm. Hayırlara çıksın, Yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkürler şimdiden. Bekar bayanım.

Rüyada kocaman martı görmek yorumu

Rüyada martı görmek martılar sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir. Arabanıza düşerek ölen martı ise bir ilişki ya da sorunun bittiğini, durumun çözülmekte olduğunu simgelemektedir.

İkinci rüyanızda gördüğünüz karga ölüsü ise; Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz hapsedilme duygusu ya da ölüm korkusunun artık sizi fazlasıyla rahatsız etmeye başladığını ve bundan bir an önce kurtulma arzunuzu simgelemektedir.

“Rüyada Kocaman Martı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dev martı görmek neye işaret eder
Ben rüyamda boyum kadar (1.75) uzanan otların arasında dev bir martı ile karşılaştım, bana 3 tane yavrusunu verdi ama sonrasına ben onları evime götürürken küçük bir çocuk ve bir kaplan takıldı. uzun süre sonra kaplan kayboldu ben de evime vardım lakin ancak çocuk belirli bir süre sonra evimin önündeydi(ev ilk defa rüyam da gördüğüm bir yerdi. )3 kattaydım teras katı gibi oradan tırmanarak martı yavrularını benden almaya çalışıyordu ancak ben onu aşağı ittim ve o öldü galiba…ama tam hatırlamıyorum sonra uyandım gibi geldi. yorumlarsanız çok sevinirim. 24 yaşındayım 1.78 boyunda erkek felsefe okuyorum aynı zamanda eczanede çalışıyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bir martı görmeniz sorunlarınızdan veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunuzu gösterir.
Rüyadaki yavru martılar, yaşam kaygılarının olmadığı, kendini bir kuş kadar özgür hissettiğiniz gençlik ya da çocukluk yıllarına özlem duyduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir