Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kocaman Yılan Başı Görmek

Rüyada kocaman yılan başı neyi işaret eder?

Merhaba hocam. Siz rüya anlatılmaz demişsiniz ama ben anlatmak istiyorum. Rüyamda 4 kişiyiz 2 si kız arkadaşım ama kim olduklarını hatırlamıyorum birde büyük biri erkek yokuşun sağ tarafında dere gibi bir yer kurumaya yüz tutmuş ama içinde nasıl anlatsam büyük boy kova kapakları olur ya o kalınlıkta 4 metre uzunluğunda bir yılan, başı var mı yok mu bilemiyorum ama o adam o yılanı dereden çıkarmaya çalışıyor.

Fakat zaten yolda da bir sürü yılan var, büyüklü küçüklü biz yılanların arasından geçiyoruz ama arkadaşlarım sola gidiyor, ben sağa gidiyorum ama sağ tarafta önümde de mor bir yılan var, diğerleri baygın gibi yatıyorlar ama o sanki bana bakıyor.

Arkadaşlarım “oradan gitme” diye bağırıyorlar ama ben onları dinlemiyorum oradan gidiyorum. kendi kendime bana bir şey yapmaz deyip zıplayarak yanından geçiyorum. ( ama o mor yılan hariç hiç bir yılanın başını hatırlamıyorum . mor yılanın da sadece beni izlediğini hissediyorum ) . yorumlarsanız çok memnun olacağım . özür diliyorum formu görmemişim ve yorumunuzu okuyamadığım için tekrardan göndermek zorunda kaldım. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada kocaman yılan başı görmek tabiri

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Rüyalarda yılan başı, dikkatli olmanız gereken durum olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kocaman Yılan Başı Görmek” için 6 yanıt

Rüyanız yorumlanmak üzere sıraya alınmıştır. Ancak bir konu anlaşılamadığı için önceden bu mesajı yazmak zorunda kaldım. Bu cümleniz anlaşılamadı “Siz rüya anlatılmaz demişsiniz ama ben anlatmak istiyorum.”

Rüya anlatılmaz konusunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Bunu nereden çıkardınız? Bizim için önemli bir konudur. Sitemizde böyle bir cümle var ise kontrol etmemiz lazım.

Cevabınızı lütfen bu yazıyı cevaplayarak yazar mısınız?

kusura bakmayın ben yorum yerinde yazılan yazılarda ‘ rüya gönder ‘ kısmına dikkat etmemişim . uyarı kısmında da ” Bu bölüm rüya ekleme alanı değildir. Buradan sadece yorum ve düşüncelerinizi yazınız. ” böyle bir madde yazıldığı için öyle deme gereği duydum . ama yazıyı dikkatli okumadığım için böyle oldu . kusuruma bakmayın yanlış anlaşıldığım için .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir