Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kocasından Terk Edildiğini Görmek

Rüyada kocasından terk edildiğini görmek neye çıkar?

Rüyamda kocamın başkasına aşık olduğunu gördüm ve o kadını tanıyordum, eski bir kız arkadaşımdı. Ben feryat ederek ağlıyordum ve yalvardım beni terk etmesin diye, bana bağırarak beni terk edeceğini söyledi ve beni sevmediğini. Rüyanın sonunda onu bıraktığımda bir an sonra uyandım ve acısı daha halen üstümde.

Rüyanın unsurları : kocasının başkasına aşık olduğunu görmek, kocasını görmek, eski bir arkadaş, feryat ederek ağlamak, terk edilmek.

Rüyada kocasından terk edildiğini görmek yorumu

Gördüğünüz rüya evlilik yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, bir terk edilme korkusu yaşadığınızı işaret edebilir. Bakınız aldatma sayfası.

“Rüyada Kocasından Terk Edildiğini Görmek” için 3 yanıt

rüyamda eşimin kardeşleri bana iftira attılar ve eşim onlara inanıyor, sora biz baya kavga ediyoruz, sonra ben bağca da ağaçlar ekmişim onları kesiyorlar ve ben eşimle ağlıyoruz, işte sonra arabaya biniyorlar uzaklara gidiyorlar, bende ialemle yalnız kalıyorum .

Rüyada eşinin eski sevgilisini görmek
Merhaba, bende rüyamda eşimin eski sevgilisini gördüm ama eşime benim çocuğum olmuyor diyordu, sonra başka kadın benden gül alıp kocama veriyordu sonra ikisi birbirine kağıttan bir şeyler okuyordu, rüyamın anlamını merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.
kırmızı güldü

Ben rüyamda kocamın beni terk ettiğini gördüm ve şu anda için hala acıyor, bu neye delalet olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir