Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kocamın Beni Aldatması

Rüyada Kocamın Beni Aldatması

Ben rüyamda kuzenimle evlendiğimi gördüm, fakat evlerindeydim, yani düğün günü ben onların evindeydim ve oradan düğün salonuna gidecektik,  annesi de bizimle oturacaktı. Düğünde ve evlilikte bir şeylerin ters gittiğini hissediyordum, annem babam arkadaşlarım yoktu ve buna anlam veremiyordum, neden düğünüme gelmediler diye düşünüyordum.

Düğünde hiç tanımadığım insanlar vardı, garip bir his oldu içimde, kötü oldum “ben nasıl evlendim, kuzenim benim kardeşim gibidir” diye düşünüyordum ve annemler gelmediği için ayrıca üzülüyordum. Düğünde nikah kıyıldı, ben hariç herkes evlendi. Bir ara kocam “benim bir kaç dakika işim var, sen eğlenmeye devam et” dedi ve yanımdan ayrıldı. Merak ettim, beni tek başına bırakacak ne işi olabilir dedim ve peşinden gittim ki ne göreyim. Kocam olan kuzenim bir odada bir kızla öpüşüyor, bağırdım, hakaret ettim, ağladım ve uyandım. Felaket bir rüyaydı, lütfen yorumlar misiniz?

Rüyada Kocamın Beni Aldatması

Burcu merhaba, hakkında bilgi vermemişsin ama yazdığın rüyadan aklı başında, bilinçli bir kız olduğun anlaşılıyor. Ben de seninle aynı fikirdeyim; amca çocuğu, teyze çocukları, hala ve dayı çocukları kardeştir. Bunlar arasında evlilik çok çok yanlıştır. Geri kalmış toplumlarda maalesef bunlar çok yaygın ve o ülkeler ne yazık ki özürlü insanlarla dolu.

Rüyana gelecek olursak; Rüyada evlenmek rüyayı gören kişinin bir gelişim içinde olduğunu gösterirken kuzeninle evlenmen bu gelişim esnasında karşılaştığın bazı zorluk, sıkıntı veya can sıkıcı bazı şeyleri paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Rüyada kendi düğününü görmek; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler. Rüyada aldatılmak rüyayı gören kişinin partneri ile olan ilişkisinde bir suçluluk duyduğunu, kendini bir nedenle suçlu hissettiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir