Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kocasına Kızdığını Görmek

Rüyada kocasına kızdığını görmek ne demektir?

Bende eşimde sağlıkçıyız. Eski eşimle aynı yataktan uyandık, sonra beraber işe gittik, ikimizde aynı hastanede çalışıyorduk, ben kocama kızdığımı gördüm, sonra hastaneden dışarıda tartıştığımızı gördüm.

Ona kızarken de uyandım. Birde bana çalıştığı yerde yani bulunduğumuz hastanede 1 sene kalacağını söylüyordu sonra gideceğini bende bunun için kızıyordum ona.

Rüyada kocasına kızmak nasıl yorumlanır?

Hürmet merhaba. Rüyada kocasını veya karısını görmek genel anlamda eşini görmek olarak ele alınır. Rüyada eşiyle tartışmak veya eşine kızmak ya da eşi ile kavga etmek reel hayatta eşinizle aranızda bazı sorunlar olduğunu ve bunu karşılıklı konuşarak çözmeni gerektiğini temsil ederken ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler. Lütfen daha detaylı açıklama için rüyada eşini görmek sayfasını inceleyin.

Öte yandan eşinin çalıştığı hastanede bir yıl daha kalacağını söylemesi eğer yaşamınızda bazı yer değiştirme, taşınma gibi planlarınız varsa bunu gecikeceğini ya da erteleneceğini ifade edebilir.

“Rüyada Kocasına Kızdığını Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben dün gece rüyamda eşimin bizim yatağımızda başka bir kadınla beraber olurken gördüm, bundan önce de seyrek seyrek böyle rüyalar görüyorum, bu kişi benim tanıdığım biri eşiminde bir kez görmüşlüğü var farklı şehirlerde oturuyoruz üstelik bende o yataktayım ve onları izliyorum ama onlar beni görmüyorlar, sanki görünmezmişim gibi ve ben hiç üzülmüyorum, çok rahatım onları görmeme rağmen rüyamda yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir