Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kocasının Kuma Getirdiğini Görmek

Rüyada kocasının kuma getirmesi neye çıkar?

Merhabalar, ben Ayşe 25 yasinda bekarim. Rüyamda evliyim ama kocamla tartismisiz, bunun üzerine kocam sokakta zor durumda olan, ağlayan bir kadını eve getiriyor ve üstüme kuma yapıyor. Ben bu duruma cok üzülüyorum, ağlıyorum ama eşim bu durumu degistirmiyor. Ama ayni andada kumaya dokunmuyor. Kücük bir kizim var, kumam kucagina alip seviyor ve “al babası” diye esime uzatiyor. Bir akşam kapiya cikiyorum, agliyorum. Direk karsimda deniz görüyorum, ayni anda ayı görüyorum denize ışık saciyor. Ertesi gün kocamla basbasa disari cikiyoruz geziyoruz ve cok mutluyuz.

Ek bilgi: bir kac gün önce biraz rahatsızdım, hastaneden yeni çıktım. Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Simdiden tesekkurler. 25, Kadın, flört, üniversite ögrencisi.

Rüyada kocasının kuma getirdiğini görmek yorumu

Rüyada kocasının kuma getirdiğini görmekSevgili Ayşe, normalde rüyada üzerine kuma geldiğini görmek rüyayı gören kişinin evlilik hayatında güven eksikliği yaşadığını ve aile ilişkisinde bir sıkıntıyı işaret eder. Bakınız kuma rüya tabiri sayfası. Ancak siz şu anda zaten bekar olduğunuz için bu yorum sizinle alakalı olamaz ve evlilik konusundaki bazı endişelerinin yersiz olduğunu anlatmaktadır.

Bence burada en önemli olay evli olduğunu görmendir ve rüyada evli olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında önemli bir gelişim geçirmekte olduğunu simgeler.

Çok ilginç bir şekilde kapıda ağlarken denizi görüyorsun, ayın denizi aydınlattığını görüyorsun ki bu içinden gelen sesi (kalbinin sesini) dinleyip, aradığın romantizme kavuşacağını, yaşamının aydınlanacağını, taşıdığın endişelerin yersiz olduğunu anlatmakta, rüyanın sonunda kocanla baş başa dışarı çıkıp gezmeniz ise tüm bunların sonunda huzuru ve mutluluğu bulacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Kocasının Kuma Getirdiğini Görmek” için 16 yanıt

Merhabalar, ben rüyamda eşimin kuma getirdigini gördum ve çok aglayip uzuluyordum bunu yorumlar misiniz?

Berna selam, eşinizin rüyanızda üzerinize kuma getirdiğinizi görmeniz evlilik yaşamınızda bazı sıkıntılar olduğunu temsil ederken, rüyada ağlamanız ise bunların sona ereceğini, rahata ereceğinizi anlatmaktadır, çünkü rüyada ağlamak rahatlama sembolüdür.

Selam, rüyam da eşimin üstüme kuma getirdiğini ama aşırı bir rahatsızlık hissetmedim olan rahatsızlığımı da hissettirmeden egleniyormuş gibi aynı masa da oturup sohbet ettik… Yorumlarsaniz sevinirim

Kocam benim üstüme kuma getiriyor ama ben üzülünce çok pişman oluyor ve kumaya elini bile sürmüyor, kumayı kayınçoya teslim ediyor, bunun yorumunu açıklar mısınız?

Merhaba, evliyim, 29 yaşındayım, ismim Dilek. Rüyada eşimin kuma getirdiğini gördüm, çok ağladım fakat durum değişmedi, bana iyi davranıyordu ve “git” demedi hiç, herkes duydu ve ben çok ağladım, o gün evden gitmedim ertesi günü bekledim gitmek için, anlamı nedir acaba.

Bu rüyanın aynisini bende gördüm ve şimdi uyandığımda hem rüyada hemde gerçekten aglamisim

Merhabalar, ben ruyamda bir kadinla uyuyorum, sonra esim onu kuma yani getirmis kadina biz beraber burada mi uyucaz diyorum, sonra ustume kuma geldigini anliyorum, esimi ariyorum telefonla “sen o kadinla birlikte olmak istiyor musun? yoksa mudur mu” diyorum, esim sesiz kaliyor, telefonda benimde birlikte olmak istiyor diye anliyorum, sinirleniyorum agliyorum ve cok kiskaniyorum ama ruyaydi ama icim parcalaniyordu, canim aciyordu ruyamda.

Merhaba evliyim, 30 yasindayim, 3 cocugum var, 1 oglum 2 kizim. Rüyamda eşimin kuma getirdiğini ve bunun benim haberim olmadan yaptığını gördüm. Rüyamda erkek çocuğum olmadığı için eşim kuma almış ve erkek çocuk dünyaya getirecekmis ve eşim bazı suçlara karışıyor, ilaç falan görüyorum. Sonra esimi polisler alıyor yanında arkadaşi var ve onu almıyorlar, sonra benim polislere dememle onu da alıyorlar ama mahkemeye çıkıyor ama ne oluyo orasını hatırlamıyorum, yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Merhaba rüyamda nişanlımin üzerime kuma getirdiğini gördüm ve normalmis gibi bir hali vardı bende kızı biraz hırpaladım sonrada uyandım rüyamı yorumlar mısınız şuan çok kötüyüm

Tuğçe selam, bu rüyanın ana unsuru nişanlının üzerine kuma getirmesidir ki bu da aynı kocanın kuma getirmesi gibi açıklanır ve açıklaması sayfada anlatıldığı gibidir. Onu hırpalamanız ise ya nişanlın ile olan ilişkinde güçlü taraf olmak istediğini ya da günlük yaşamda çevrene karşı güçlü olacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine işaret eder.

Ben 21 yaşında iki kız annesi genç bir anneyim eşim rüyamda ustume kuma getiriyor ve bana diyorki sadce oğlum olsun bu kadını göndercem ben seni seviyorum sadce erkek çocuk için geldi gidecek merak etme diyor bende diyorum daha yaşım küçük benimde oğlum olur berki bu çok saçma değilmi diyorum beni anla bunu yapmazsam dalga geçecekler diyor benim bu ruyada anlamadigim biz istanbulda yaşıyoruz aşiret değiliz bu ne ile yorumlanır acaba

Merhaba ben rüyamda esinle birde kumamla tatildeyiz kucağında çocuğum ama bebekti sonra ayni odadayiz ben ona sordum koma olarak niye geldin cevay vermedi bende kolunu kirdim oda geldim geri gidemem dedi esime sordum bu kız miydi dediki değildi kumama abin mi yaptı dedim oda kafa salladı evet anlamında sonra uyandım.yorumlarsaniz sevinirim.

Merhaba ben nişanlıyım ve nişanlımla hafif küçük tartışmalarım oluo rüyamda kuma getirdi bu ilk gelen kuma kişi ilk okul samimi arkadaşımdı ikimizede yüzük almis ama gerçek hayatta okul arkadaşım evli çocuğu var

Nikah masasindaydik kuman nişanlım ve ben ve ben babasina yuzgumu cikarip verdim ayrildimi soledim aglayarak kalktim

Merhaba ben bekarım ama rüyamda benimle evlenmek isteyen erkek arkadaşımla evli olduğumu gördüm ve kumam olduğunu gördüm kumam ile tartıştığımı gördüm kumam o benim kocam benimle yatıcak diyordu ben kıskanıyordum erkek arkadaşımı o beni seviyor diyordum ne anlama geliyor acaba açıklarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir