Rüyada Kocasının Kuma Getirdiğini Görmek

Rüyada kocasının kuma getirmesi neye çıkar?

Merhabalar, ben Ayşe 25 yasinda bekarim. Rüyamda evliyim ama kocamla tartismisiz, bunun üzerine kocam sokakta zor durumda olan, ağlayan bir kadını eve getiriyor ve üstüme kuma yapıyor. Ben bu duruma cok üzülüyorum, ağlıyorum ama eşim bu durumu degistirmiyor. Ama ayni andada kumaya dokunmuyor. Kücük bir kizim var, kumam kucagina alip seviyor ve “al babası” diye esime uzatiyor. Bir akşam kapiya cikiyorum, agliyorum. Direk karsimda deniz görüyorum, ayni anda ayı görüyorum denize ışık saciyor. Ertesi gün kocamla basbasa disari cikiyoruz geziyoruz ve cok mutluyuz.

Ek bilgi: bir kac gün önce biraz rahatsızdım, hastaneden yeni çıktım. Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Simdiden tesekkurler. 25, Kadın, flört, üniversite ögrencisi.

Rüyada kocasının kuma getirdiğini görmek yorumu

Rüyada kocasının kuma getirdiğini görmekSevgili Ayşe, normalde rüyada üzerine kuma geldiğini görmek rüyayı gören kişinin evlilik hayatında güven eksikliği yaşadığını ve aile ilişkisinde bir sıkıntıyı işaret eder. Bakınız kuma rüya tabiri sayfası. Ancak siz şu anda zaten bekar olduğunuz için bu yorum sizinle alakalı olamaz ve evlilik konusundaki bazı endişelerinin yersiz olduğunu anlatmaktadır.

Bence burada en önemli olay evli olduğunu görmendir ve rüyada evli olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında önemli bir gelişim geçirmekte olduğunu simgeler.

Çok ilginç bir şekilde kapıda ağlarken denizi görüyorsun, ayın denizi aydınlattığını görüyorsun ki bu içinden gelen sesi (kalbinin sesini) dinleyip, aradığın romantizme kavuşacağını, yaşamının aydınlanacağını, taşıdığın endişelerin yersiz olduğunu anlatmakta, rüyanın sonunda kocanla baş başa dışarı çıkıp gezmeniz ise tüm bunların sonunda huzuru ve mutluluğu bulacağını temsil etmektedir.

13 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir