Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kocasıyla Yeniden Evlendiğini Görmek

Rüyada kocasıyla yeniden evlendiğini görmek ne demektir?

Rüyamda kocamla yeniden evlendiğimi gördüm. Hayırlara vesile olsun inşallah, dün sabaha karşı rüyamda evlenmeye karar vermişim ama yanımda damat yok, resmi nikahımı yapıyorum, üzerimde bembeyaz bir gelinlik var o kadar güzel bir gelinlik ki bana da çok yakışmış, upuzun bir duvağı vardı, çevremdeki insanlar bana “hiç eğlence olmadı bu nasıl sade bir nikah” diyorlar, bende “eşim gelince kendi aramızda bir restaurant kiralarız size ziyafet veririm” diyorum.

Ancak eşimi görmüyorum fakat kendimi çok güzel görüyorum ve eşimle evlendiğim yaşta görüyorum kendimi. Hayırlar olsun inşallah. Bu arada eşimle ilgili olumlu gelişmeler var ama eşime karşı güven sorunu yaşıyorum. Yorumunuz için şimdiden Allah razı olsun iyi çalışmalar. 32 yaşında bayanım, eşimden ayrı yaşıyorum.

Rüyada kocasıyla yeniden evlenmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızdaki tüm unsurlar birbiri ile mükemmel uyumlu ve inanılmaz güzellikte mesajlar vermektedir.

Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.
Nikah tazelemek, eşiyle yeniden evlendiğini görmek çok güzel bir rüya olup, reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve kimi şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler.

Rüyada Beyaz gelinlik görmek, Beyaz gelinlik giymek, Beyaz gelinlik giydiğini görmek saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, haysiyet, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder. Bu rüya aynı zamanda yaşam üzerine yeni bir bakış açısına sahip olmaya başladığınızı gösterir.

Nikahınızın sade olması hayata daha farklı bakmaya başladığını ve artık başkalarından ziyade kendinizi ve ailenizi daha çok düşünmeye başladığınızı ifade etmektedir. Kendinizi çok güzel görmeniz güzel gelişmelerin habercisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kocasıyla Yeniden Evlendiğini Görmek” için 11 yanıt

Rüyada tanımadığı biriyle evlendiğini görmek
Merhaba, geçen rüyamda tanımadığım biriyle evlendiğimi gördüm, ancak ailemin haberi yoktu, annemden falan saklıyorum.
Ayrıca ertesi akşam annemin haberi olsun diye düğün yapıyorduk, bu arada bekarım hayır olsun inşallah.

Yasemin merhaba,
Gördüğünüz rüya yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek arzularınızı simgelerken aynı zamanda bu değişikliği yaparken çok dikkatli olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Merhaba.
Hayırlara vesile olsun inşallah, Rüyamda esimle yeniden evleniyoruz. Aynı düğün hazirligi icindeyiz ancak ben bir turlu dugun salonuna ulasamiyorum, ustumde bir agirlik var kuafore gidiyorum beni almiyor, cok geciktin diyor neyse sonunda sacimi makyajimi yaptiramadan salona gidiyorum, gelinligimi giydiriyorlar ama sacim makyajim hic bir sey yok. İcerde esim de dahil herkes beni bekliyor, ben yanima gelip beni almadi diye uzuluyorum o babamin yaninda oturuyor kendim gidiyorum salona ama dugun yeri gibi degil sanki. Çok az insan var ve çalgı yok. Bu neye işarettir

arkadasim beni ruyasinda esimle tekrar evlendigimizi ve düğün hazırliklari yaptigimizi görmüş ne anlama geldigini anlatirsaniz cok sevinirim simdiden teşekkür ederim…

Ruyamda esimle yeniden evlendigimi görüyorum sürekli ve bu aralar aramiz eskisi gibi değil, güven problemi yasiyorum ona karsi ve bu rüya ne anlama geliyor merak ediyorum tesekurler simdiden.

Bugün sabaha karşı rüyamda eşimle tekrar evlendiğimi görüyordum. Eşim bu sefer açık mavi bir gömlek ve saks mavisi takım elbise giymişti. Düğünümüz tekbir falan alınıyordu. Yağmur yağıyordu

Iyi gunler bende rüyamda bosandigim esimle yenide evleniyordum üstümde cok güzel bir gelinlik var cok yakışmış kalabalık bir düğündü bir cok sey gördüm hatırladığım bunlar

Ben teyzemin eşiyle yeniden evlendiğini üstünde beyaz bir gelinliğin olduğunu ve bu sırada onun hamile olduğunu gördüm.

Rüyam da eşimle düğünümüz vardı. Ama eşim iyi hiç görmüyordum, sadece onunla evlendiğimin farkındaydim. Tam hazirlanmisken hep bir sorun çıkıyordu. Bi bakıyordum ki elbisemin heryeri açık kapatmaya çalışıyorum en sonunda başariyorum. Sonra babam bana sarıliyor, ağlıyoruz. Ondan sonrada makyajımin ve saçlarımin bozuldugunu fark edip yapmaya çalışıyorum. Bu arada dün gece eşimle küçük bi tartışma yaşadık ve biz kaçarak Evlendik. Bunların sebebi de olabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir