Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kocayı Aldatmak

Rüyada kocayı aldatmak neye delalet eder?

Rüyamda kocamı eski sevgilimle aldatıyordum, kaçıyorduk beraber, çok karışıktı. Aynı rüyada yeğenim var kız, 2 yaşında, çok derin yüksek bir havuzda yüzüyordu balık gibi boğulacak diye korkuyordum
havuzun kenarında tuhaf küçük yaratıklar vardı, kaplumbağa gibi falan bahçe çalılık gibi karmaşık şeyler gördüm, bundan bir gün önce gene eşimi 2 kişiyle aldattığımı gördüm tesadüf bu ya eşimde beni görmüş onu aldatıyor muşum.

Rüyada kocayı aldatmak yorumu

Rüyada eşinizi aldattığını görmek suçluluk duygunuzu ve ihanetini işaret eder.
Güven duygunuz sarsılabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Ayrıca cinsel istek yoğunluğunu gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aldatma görmek sayfasını okuyunuz.

“Rüyada Kocayı Aldatmak” için 5 yanıt

Rüyada eşinin aldattığını görmek
Selam dün rüyamda çok kötü şeyler gördüm, eşim başka biriyle yatıyordu, bunun anlamı nedir?

Muhsin Merhaba,
Rüyada eşinin aldatması, eşiniz ile ilişkinizde ya da bir durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür.

Merhaba: dün gece sabaha karşı kısa ve kötü bir rüya gördüm, yeni evlenmişim ilk gecem ve ben eski sevgilimin yanındaydım el ele göz gözeydik. Sonra yanından ayrılıp eşimin yanına gittim yatağa yanına yattım ama ilişki istemedim. Rüyam ne anlama geliyor beni aydınlatabilirmisiniz

Arzuhan merhaba,
Rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz. Örneğin bu rüyada sizin şu anda evli olup olmadığınız net olarak anlaşılmıyor. Eğer şu anda evli iseniz sayfadaki açıklama sizin içinde geçerlidir. Öte yanda rüyada eski sevgiliyi görmek sayfası da ilginizi çekebilir ve eski sevgilinizle yaptığınız hataları şimdiki eşinizle de tekrarlamamak gerektiğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir