Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kocayı Görmek

Rüyada kocayı görmek neye işaret eder?

Rüyamda kocamı gördüm, kocamı rüyamda görüyordum, bana gülümseyerek bakarak salona geçti, salonda aynı anda iki ablam var, onların yanında çekinmeden dolaştı, ev kalabalıktı. Bir yandan gözleme yapıyoruz bir yandan düdüklü tencerede patates haşlıyoruz, abim düdüklü tencereyi açtı, tüm patateslerin kabukları soyulmuş ve ezilmiş, kabukları ile birlikte sonra annem geliyor bana.

Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:imam nikahlı birlikteliğim var
Şu anki ruh haliniz: umutsuz
Anahtar kelimeler: sevgi

Rüyada kocayı görmek neye yorulur?

Görmüş olduğunuz rüya kocanız ile birbirinizi tanıma ya da anlama konusunda halen kimi eksik noktalar olduğu şeklinde yorumlanır.

Diğer unsurlara bakmak gerekirse; Rüyada gözleme yapmak rüya sahibi kişinin zengin meziyetleri olduğunu gösterir ve bu meziyetleri çok yönlü olmak ve bir şeye değişik açılardan bakmayı başarmakla birleştirerek büyük başarılara imza atmanın mümkün olduğunu işaret eder. Rüyada düdüklü tencere görmek kişinin hiç bir maddi endişe taşımadan, olacaklardan korkmadan ilerlemesi gerektiğini, kısa sürede başarıya kavuşacağını simgeler.  Patates haşladığını görmek rüya konusunda en tanınmış bir Kızılderili sembolüdür ve rüya sahibinin yaşadığı kaos veya sıkıntıdan kurtulması için ilk önce acımasız ya da zor şartları yumuşatması, daha sonra onu çözmesi gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Kocayı Görmek” için 3 yanıt

Dün ruyamda boşandığım eski eşimi gördüm, el ele gezdik, içimde ona karşı bir mutluluk var, özlem oluştu. Biz sorunsuz ama kötü ayrıldık, çok sevmiştim büyük aşk vardı aramızda ama onun yaptıklarından nefret ediyorum.

Ruyamda ölmüş eşimi görüyorum ve benden zeytinyağlı biber dolma istiyor, bu ne anlama geliyor?

merhabalar, bende kocamı rüyamda gördüm. mutfakta geziyordu. eltim de karşıma oturmuştu. bana utanarak baktı, başını eğdi. kaynanam da başka bir odada uyuyordu. sizce anlamı nedir bu rüyanın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir