Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Koku Görmek

Rüyada koku görmek neye işarettir?

Rüyamda eski bir dostumuz, mesleği polis olan ama üniformalı değildi mutfakta otururken babam bir anda pis bir koku geldiğini söylüyor, kokuyu içime çektiğimde çok kötü bir koku olduğunu fark ediyorum. Kokuyu duymadan önce polise kulaklarımdan çıkarttığım küpeleri veriyorum. babama göre koku ölü kokusuymuş. öteki odaya geçtiğimde annem var beni görünce endişeleniyor. Sonra küpelerden birini bu karmaşada kaybettiğimi fark ediyorum.

Rüyada koku duymak tabiri

Rüyada koku görmek, duymak, hissetmek değerli bilgiler içerebilir ve genellikle geçmişle olan bağları ya da hesaplaşmaları simgeler. Rüyada duyulan koku, kokular bir anı veya geçmiş tecrübeleri gösterir. Hoş, güzel koku güzel anıları işaret ederken, kötü koku ise kötü anıları simgeler. Kokunun cinsi ve niteliği rüya yorumu çok önemli olduğu için bazı önemli kokular ayrı ayrı incelenmiştir. Aroma kokusu güzel koku olarak yorumlanır.

Rüyada parfüm kokusu duymak veya hissetmek rüyayı gören kişini gerçek hayatında daha fazla etkilemek, kontrolü altına almak istediği kişiye karşı daha faklı yaklaşımlarda bulunması gerektiğini temsil eder.

Rüyada lağım kokusu görmek günlük hayatta sosyal ilişkilerde bazı istenmeyen durumlar, hoş olmayan gelişmeler olduğunu ifade eder. Bu durum veya gelişmenin arzu edilemeyen şeylere sebep olmaması için bir şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada şarap kokusu görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında maddi bakımdan rahat, başarılı ve mutlu, güzel bir yaşam sürdürmesi için geçmişin tecrübelerinden ders çıkarması veya geçmişi unutmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada yılan kokusu görmek veya yılanın koktuğunu hissetmek cinsel dürtüleri, cinsi motivasyonu simgeler. Yaşam sevinci ve yaşam enerjisinde yenilenmeyi işaret eder.

Rüyada saç kokusu görmek ya da saçının güzel koktuğunu hissetmek içinde bulunduğunuz bağımlılık ve umutsuzluk sorunlarını atlatmakta olduğunuzu, kendinize güveninin yeniden yerine geldiğini işaret eder.

Rüyada ağız kokusu görmek vaya duymak yahut hissetmek iyi değildir; kötü söz, dedikodu veya sağlık sorunlarını işaret eder. Rüyada ağzının koktuğunu, ağız kokusu çektiğini görmek büyüklük komplesine sahip olduğunuzu, kendini methetmek gibi kötü bir alışkanlığınız olduğunu veya bir bir sağlık sorunu yaşadığınızı ( şu anda farkında olmadığınız, genellikle sindirim sisteminde ) simgeler. Rüyada bir başkasının ağız kokusunu duymak sizin canınızı sıkacak bir söz duyacağınızı veya bir iftiraya uğrayacağınızı simgeler.

Rüyada diş kokusu görmek gerçek yaşamda sizi rahatsız eden bir durum olduğunu gösterir. Bu durum sizden de kaynaklanabilir, çevrenizden de olabilir. Rüyada dişlerinin koktuğunu görmek hoş bir rüya değildir ve rüyayı gören insanın reel hayatındaki bazı sıkıntılardan kurtulmak için aslında hiç haz duymadığı bazı kişiler ile bir araya gelmesine, onlarla istemeden el sıkışmasına, zorla bir anlaşma imzalamasına ya da onların aşağılamasına uğramaya, günlük hayattaki deyimle onların ağız kokusunu çekmeye mecbur kalmaya rivayet edilir

Rüyada bok kokan birini ya da birisinin bok koktuğunu görmek kokunun geldiği kişiyle olan bağlantıda bir problem ya da sorun olduğunu gösterir, sizin onu nasıl algıladığınız ya da onun sizi nasıl algıladığı konusu ile ilgili çözmeniz gereken bir durum ya da iletişim hatası olduğunu ifade eder. Rüyanızda oğlunuzdan bok kokusu geldiğini görüyorsunuz, bu çocuğunuzun bir talebini size anlatamadığını ifade etmektedir. Onun altını temizlemeniz ise hayatında gerçek arkadaşlarınızın olduğunu ve davranışlarınızın herkes tarafından takdir edildiğini, huzur ve mutluluğun yaklaşmakta olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada gaz kokusu görmek hayatınızda bir durum veya bir sorun üzerinde çözüm bulmakta zorlandığınızı simgeler ve birilerinden yardım istemekten çekinmeyin mesajı verir.

“Rüyada Koku Görmek” için 3 yanıt

kardeşim rüyasında ölen amcamı çok pis bir şekilde kokarken görmüş. yanlız rüyasında sağlıklı bir haldeymiş. yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir