Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kol Zinciri Görmek

Rüyada kol zinciri görmek neye çıkar?

Rüyamda annem benden koluna takacağı bir takı istiyor. Ben de çantamda taşıdığım ve gümüşe benzer renkteki incecik bir kol zincirini çıkarıp takıyorum. Ona zinciri isteyerek takmıyormuşum. Daha önce hiç bu zinciri takmadığımı, kullanmadığımı da söylüyorum. yorumlarsanız sevinirim. Menekşe’nin rüyası

Rüyada kol zinciri görmek tabiri

Menekşe merhaba, rüyanız gerçek yaşamınızda özellikle annenizle olan ilişkinizde yeni yöntemler denemeniz gerektiğini, eski fikirler ve rutinlerden uzaklaşmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada takı  görmek zenginlik işaretidir. Bu zenginlik maddi anlamda olabileceği gibi evliler için evlat ya da torun sahibi olmaya da işaret edebilir. Rüyada kol zinciri görmek rüyayı gören insanın birisinden gelecek kısmete veya o kişinin sahip olduğu imkanlardan faydalanarak yaşam kalitesi artırmaya delalet eder. Rüyanın ana unsurları: çantada zincir, gümüş zincir, anneye takı vermek, kol zinciri.

“Rüyada Kol Zinciri Görmek” için 2 yanıt

Zincirli köpek
Evliyim, ögretmenim, rüyayı sıkıntılı zamanda gördüm, rüyamı 22 aralık sabahı gördüm. Rüyamda uzun zincirde bir köpek görüyorum, bana dogru geliyor, zarar veremiyor sonra pazardayım, annem pazarda yürüyormuş bana dogru hiç bakmıyor, sonra eski kız arkadaşım arabayla pazardan geçiyormuş. Annemlerin mutfagındayım, kapalı bir kadın geliyor aglayarak boynuma sarılıyor, o sırada annemde mutfaktaymış anneme dönerek “bu ay ben ölecegim, bir dahaki ay sen öleceksin” diyor, bende soruyorum “sende öleceksin” diyor, böyle uyanmışım. Allah rızası için cevaplayabilir misiniz? saygılar.

Rüyada zincirlenmiş köpek görmek kişinin hayatını sürdürebilmesi gerekli asgari ihtiyaçlarını karşılamak konusunda endişeler taşıdığı gösterir. Pazara gitmek reel yaşamda henüz karşılanmamış kimi ihtiyaçlarınız olduğunu ve bunları yakında karşılayıp, rahata ereceğinizi simgeler. Rüyanın devamındaki ölüm konusu ise şu anda çevrenizde fazlaca karamsar kişi olduğuna delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir