Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kola Yılan Dolanması

Rüyada kola yılan dolanması ne demektir?

Rüyamı çalıştığım iş yerimde görüyorum, iş yerine geç kalıyorum ve yediğim tostu, belli bir süre sonra hapşırmamla ağzımdan irili ufaklı parçalar dökülüyor ve daha sonra koluma küçük bir yilanın dolandığını hissediyorum. Heyecan ve korku içinde, yilandan çalıştığım kişilerden yardım istiyerek kurtulmaya çalışıyorum ama yılanı görmüyorum. 21. 03. 2010 / 12:26 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kola yılan dolanması neye yorulur?

Merhaba, rüyanız kimi gizli korkulara, endişelere sahip olduğunuzu fakat bu korkularınızın gerçek sebebini bilmediğinizi ifade etmektedir. Sizi endişelendiren şeyleri tespit edip, onlarla müzcadele etmelisiniz. Rüyada yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Rüya temaları hapşırmak, işyeri, tost yemek, işe geç kalmak, küçük bir yilan, yardım istemek.

“Rüyada Kola Yılan Dolanması” için 2 yanıt

rüyamda saçıma küçük bi yılanın dolandığını gördüm bir süre sonra uyandım tekrar uyuduğumda bu sefer büyük bi yılan saçıma dolanmış gördüm atmaya çaılştım ama yılanı atamadım… bu ne anlama geliyor lütfen yorum yapabilirmisiniz.

Annem görmüş bu rüyayı: rüyasında yolda gelirken benim koluma yılan dolanıyormuş ve biri o yılanı benim kolumdan alıp atıyormuş, biraz daha yürüdükten sonra yine koluma dolanmış ve annem etraftakilere “yardım edin” diye bağırmış, sonra babam gelmiş ve “ne oldu” demiş annemde “gel artık çocuğun koluna yılan dolandı” demiş, bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir