Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kolay Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada kolay doğum yapmak ne demektir?

Merhaba, 27 haftalık hamileyim. Sıkıntılı bir hamilelik geçiriyorum. İlaç almadan uykuya dalamıyorum. İlaç kullanımı yüzünden bebekte problem olma olasılığı beni daha üzüp daha çok uykusuzluk çekmeme neden oluyor.

Rüyamda doğumun başlamış olduğunu bebeğin bacaklarının çıktığını görüyorum. Sonra hemencecik doğum yapıyorum. Anneme “bak erken doğdu ama nasıl sağlıklı” diyorum. “Kız olacak bebeğimin üstünde mavi kıyafetler var, hazırlıksız olduğumuz için bak ne bulduysak giydirmişiz” diyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim, şimdiden herkese teşekkür ederim. Gönderen Aysel.

Rüyada kolay doğum yaptığını görmek tabiri

Aysel Merhaba,

Öncelikle bebeğinize sağlıklı bir şekilde kavuşmanızı diliyorum. Bilmiyorum başka çocuğunuz var mı? Yok ise, çocuk sevgini tatmadıysanız, onların Dünya’daki en güzel varlıklar olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bu güzelliğe kavuşmak için daha dikkatli olmalısınız. Eminim ki doktor desteği alıyorsunuz. Lütfen o güzellikleri hayal edin, çocuğunuzla yaşayacağınız mutlulukları hayal ederek uykuya dalın. İnanın başaracaksınız. Vaktiniz olursa mutlaka hamilelik sayfasını okumalısınız.

Rüyanız yeni başlangıçları, yeni güzellikleri işaret etmekte, kolay doğum yapmanız ise bu güzelliklere ulaşmanızın aslında kolay olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada doğum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: doğum yapmak, doğurmak, erken dogum, sağlıklı bebek, bebek kıyafeti, mavi kıyafet.

“Rüyada Kolay Doğum Yaptığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyami yorumlarsaniz sevinirim.
Ilk bebegime hamileyim suan 16 haftalik ve cinsiyetini henüz bilmioruz.

3 Gün önce bir Rüya gördüm.

Rüyamda biriyle konusuyorum oda hamile, yüzünü görmüyorm göbegime bakarak konusuyorum.
“Hadi dogum yapalim” diyor, bende “tamam” diyorum (komik bir sey)
Yere cokmüsüm cok kisa ikiniyorum, bebegimin kafasi, yüzü bana dönük sekilde doguyor.
Sag elimle kafasinin altindan tutuyorum, cok kolay tebessüm ede ede dogum yapiyorum, omuzlari cikiyor elleri cenesini altinda yumuk yumuk. Icimden “ne güzel bir bebek” diyorum, Yüzünde ne kan var ne baska birsey tertemiz, kiz herhalde diye icimden geciyorum. Orada bitiyor Rüyam yani cinsiyetini görmüyorum.

bu Rüyama aciklik getirirseniz sevinirim. internette bulamadim hep kiz cocugu dogurdugunuzu veya erkek dogurdugunuzu diye geciyor ama ben görmedim ne oldugunu sadece rüyada icimden gecirdim kiz diye.

simdiden teşekkür ederim..

Hatice selam,
Lütfen böyle değerli rüyaları mutlaka rüya gönder adresinden, kendiniz hakkında geniş bilgi vererek gönderiniz. İnanın çok daha sağlıklı cevap alacaksınız.
Hamilelik bir anne adayı için ( elbette baba adayı için de ) çok özel bir dönemdir. Hamile bayanlar gebeliğin değişik dönemlerinde değişik tarzda rüyalar görürler. Lütfen hamile sayfasını bilgi amaçlı okuyunuz.

Gönderdiğiniz rüyanın ana teması doğum yapmaktır ve Rüyada doğum yapmak, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Burada sizi ilgilendiren kısmı yaşamınızdaki yeni başlangıçtır ve bebeğinizin olması yaşamınızda yeni bir deneme gireceğinizi belirtir.

Rüyanızın bir diğer önemli olayı bu doğumu kolay yapmış olmanızdır ve bu da yaşamınızda yeni güzelliklere kolayca erişeceğinizi simgelemektedir.

Ben gercek hayatta ikiz gebeyim ruyamda tek basima dogum yapiyorum elimi asagiya atiyorum bebegin ayak kemikleri elime geliyor sonra diger parcalarina bakiyorum ölu dogmus ben elimi attigimda ben parcalamisin teni taze diye bakiyorum birtane digerini doguruyorum daha canli ama bebek degil daha 6 haftalik falan elimden kayip ucuyor yakalayip geri icime katim daha yasiyor duyorum balik oluyor havada ucuyor annem kizim sen farketmedin bebegin ilk basta dogdu dedi ve erkek cocugu verdi elime ustu geyinikti ve kiloluydu cok tatliydi sonra yengem bebegimi kendi evine goturmek istiyordu arabaya koydu ve bebegim bebek araba koltugu istiyorum demeye basladi aciktim diyordu bende yengen seni eve goturunce verir mama diyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir