Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kolera Görmek

Rüyada kolera görmek neye çıkar?

Rüyamda Suriyeli göçmenler İstanbul’a kolera mikrobu getirmişler ve büyük bir salgın çıkmış, herkes İstanbul’dan kaçıyor, bizde babamın köyüne gidiyoruz. Köyde harman yerindeyim, ekinler biçilme zamanı geçmiş ama biçilmemiş, her yerde tarlalar ekin ile dolu.

Harman yerinde bir yerde tahtaların arasında onlarca yumurta buluyorum, bu yumurtaları buraya kim bırakmış diye düşünürken tahtaların arasında yumurtlamakta olan bir siyah tavuk görüyorum, kendi kendime “vay uyanık yavuk vay, kimse yumurtalarımı almasın diye buraya gizli gizli yumurtlamış diyorum ama o kadar çok yumurta vardı ki.

Rüyada kolera görmek yorumu

Mehmet selam,  Rüyada bir ülkede veya bir şehirde kolera salgını olduğunu görmek orayı yönetenlerden yöneticilerden kaynaklanan büyük hayal kırıklıklarını işaret eder. Rüyada kolera olmak, kolera olduğunu ya da koleraya yakalandığını görmek hastalık, sağlık sorunu göstergesidir.

Rüyada ekin görmek berekete ve kişinin evinde ortaya çıkacak bolluğa delalet eder. Rüyada harman yeri görmek iş yaşamında ilerlemeye ve aile arasında sevinç getirecek güzel olaylara işaret eder. Yumurta bolluk, bereket, zenginlik demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir