Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kolları Ve Bacakları Olmayan Bebek Görmek

Rüyada kolsuz ve bacaksız bebek görmek neye çıkar?

Merhabalar ismim elif. 18 yaşındayım. Öğrenciyim. Nişanlıyım, 3 ay sonra evleneceğim. Annem ile babam ben çok küçükken ayrıldılar. Babam annemi sürekli aldatıyor. Kadınlara çok düşkün bir adam. Düğün stresi nedeniyle ona sürekli kızmaya başladım hiç bir yardımı dokunmuyor. Nişanlım babamı hiç sevmediği için ben ikisi arasında kalıyorum. Ne olursa olsun babam ve benden başka kimse ona laf edemez diye düşünüyorum. Nişanlımda bu aralar beni biraz ihmal etmeye, beni aşağılamaya ve ezmeye başladı, kimseye bir şey anlatamıyorum. Geleceğimiz için sürekli o çabalıyor, ben hiç bir şey yapamıyorum, maddi anlamda hiç yardım eden kimse yok. Bu yüzden vicdan azabı çekiyorum ve tüm bunların sorumlusunu babam olarak görüyorum. Şimdi rüyamı anlatmaya gelirsem.

Rüya evimizin içinde geçiyor. Evde nişanlım, ben, amcalarım, amcalarının eşleri, halam, annem, dedem ve bir çocuk oluyor. Bu çocuk nişanlımın başka bir kadından olan çocuğu oluyor. Ve çocuğun kolları, bacakları yok. Fakat ben çocuğu çok seviyorum. Ben odalardan birinde çocuğu severken nişanlım gelsin diye bekliyorum geliyor, sonra arkasından yengelerim geliyor bizi yalnız bırakmak istemiyorlar. Biz sürekli yalnız kalmak için yer değiştiriyoruz, sürekli onlarda peşimizden geliyor. En sonunda çok dağınık bir odaya giriyoruz. Baş başa kalmak için. Yine yengem geliyor bizi yalnız bırakmıyor. Telefonla birine bir şeyler yazdığını görüyorum ve göz ucuyla bakıyorum. Babamla mesajlaştığını görüyorum. Neler konuştuklarını öğrenmek için babamın evine gidiyorum. Tam ben ortalığı karıştırırken babam geliyor. Ona bir şey sezdirmemek ve aradığımı bulmak adına bir şey belli etmiyorum. Daha sonra babam arkamdan gelip belimi öpmeye başlıyor. Ben korkuyorum ama bir şey yapamıyorum. Daha sonra o kalkıp içeri gidince evi kurcalamaya devam ederken telefon buluyorum. Telefonu aldığım gibi nişanlımın yanına gidiyorum. Nişanlımla ikimiz baş başa kalıp bu durumu konuşmak istiyoruz ama yine baş başa bırakmıyorlar sürekli peşimizden geliyorlar yengelerim. Nişanlım onları atlatmak için namaz kılıyor numarası yapıyor. Ama yengem gelip hemen onun yanına namaza duruyor. O sırada babamın evinden aldığım telefon çalıyor. Bakıyorum. Başka kadınlardan gelen mesajlar görüyorum. Ve yengem mesaj atmış oluyor. Elif iyi şimdi şunu yapıyor bunu yapıyor diye babama bilgi vermek için attığı mesajları okuyorum. Tam o sırada bebek ağlamaya başlıyor, onun yanına gidiyorum ama bebeğin öz annesi gelmiş oluyor. Nişanlım sürekli onunla ilgilenirken kıskanıyorum. Sinsice babam geliyor yanıma ve onun dolduruşlarına kanıyorum bu seferde. Tamda rüyanın burasında uyandım. Allah rızası için yardım edin bu rüyayı göreli psikolojim alt üst oldu, sürekli sinirli bir haldeyim.

Rüyada kolları ve bacakları olmayan bebek görmek yorumu

Sevgili Elif, öncelikle Allah yardımcın olsun diyorum, sana ve nişanlına mutluluk ve başarılar diliyorum. Hemen söylemeliyim ki sen bu rüyayı gördüğün için canın sıkılmadı, moralin bozulmadı, psikolojin alt üst olmadı. Tam tersine canın sıkkın, moralin bozuk ve psikolojin alt üst durumda olduğu için sen bu rüyayı gördün. Çünkü rüya kişinin ruh halinin yansımasıdır. Gelişmiş kültürlerde rüyanın tanımı böyledir. Geri kalmış, cahil genellikle de fakir olan ülkelerde ise hep tanrının bir işareti olarak düşünülmektedir.

Yaşadıklarında yalnız değilsin, öncelikle bunu bilmelisin. Bu ülkede yaşayan babaların yarıdan fazlası için çocukları, aileleri hiç bir şey ifade etmemektedir. Onlar için önemli olan yapabildiği – başarabildiği ölçüde egolarını tatmin etmek, çalışmadan – alın teri dökmeden kısa yoldan kazanmak, yemek, içmek, göbeğini kaşımaktır. Bunu böyle bil, aklını başına topla, kimseden fayda olmadığını aklından çıkarmadan nişanlın ile el ele vererek huzur ve mutluluğa adım at. Seni düşünmeden bu hataları yapan babanın yarın bir gün kapını çalıp senden yemek isteyeceğine, yardımına muhtaç kalacağına emin olabilirsin ve sende kocanı, çocuklarını ihmal edip o adamı “baba, babam, babacığım” diye kucaklayacaksın.

Yukarıda yazdığım gibi gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadıklarının yansıması olup, zihninin derinliklerinde bulunan bazı sorgulamalar ve hesaplaşmaların açığı çıkışını anlatmaktadır, bu yüzden onları yorumlamaya çalışmak gerekmez. Sadece rüyada kolları ve bacakları olmayan bebek görmek ilginç olup bu, rüya sahibinin hayallerine kavuşmasını geciktiren, umutlarını zayıflatan ve atacağı yeni bir adım konusunda onu endişeye sürükleyen bir şey ya da durumun varlığına delalet eder. Benzer olarak sakat bebek görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kolları Ve Bacakları Olmayan Bebek Görmek” için 2 yanıt

Öncelikle merhaba, ben rüyamda once bir oyuncak magazasina girdim, orada oyuncak bebeklere bakarken nişanlımın bebekligini gördüm ve canlı bir bebekti, nefes aliyordu, bana bakiyordu, ne agliyordu ne guluyordu. Sonra onu kucagima aldim bir adim attim sol kolu yere düştü, bir adim daha attim sol bacagi yere düştü, sonra yürümeye devam ettim. Sonra teyzemden kactim evime girmeye calisiyor, her yer kapaliydi, cami kirip iceri girdi, cok korktum, sonra annem geldi ona sarildim ve rahatladim ama cok etkisinde kaldim. Ben nisanlima cok asigim ve ileride bebegimiz olursa ayni onun bebekligine benzemesini istiyordum surekli, çünkü onun bebekligini de cok seviyorum, fotograflardan gordugum kadariyla oncelikle saglikli, sonra ona benzeyen bir bebek istiyordum aklima kotu kotu seyler geliyor, ne olur yorumlar misiniz? sevdigimin basina bir sey gelecek diye korkuyorum ve ilerideki bebegimin acaba basina bir sey mi gelir diye endiseleniyorum, ruyamin etkisinde kaldim ve korkuyorum.

merhaba ben zeynep geçenlerde rüyamda bacakları kopmuş olan oyuncak kız bebek gördüm.ama ben doğurdum yani benim çocuğumdu .20 yaşındayım ve evli falanda değilim.ondan önceki akşamda yine bir kız çocuğu doğurdum ama yüzünü göremedim.karanlıkta çokca kişi koşturduk bişeylerden kaçtık ve ben doğurdum en son tahta köy beşiğinde pembe kundaktaydı ve küçük bi çocuk aldı eline bende geri alıp kızdım o daha küçük diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir