Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kollarının Tutmadığını Görmek

Rüyada kollarının tutmaması neye işaret eder?

Rüyamda bir evin içine giriyordum, bembeyaz bir evdi, içeride dikdörtgen bir masanın üstünde bir tabak yemek vardı.Oturup yemekten bir kaç lokma alıyordum, ellerim kirlenmişlerdi, lavaboya gittim ama kol kaslarımı kontrol edemiyordum ve ellerimi hissetmiyordum. Beyaz takım elbiseli birisi yanıma gelip musluğu açtı ve elimi iyice sabunlayarak yıkamaya başladı, çok yumuşak bir şekilde sanki ellerim kırılacakmış gibi nazik ve zarif davranıyordu ve musluğu kapatıp ellerimi kuruladı. Bu rüyanın anlamı nedir?

Takma isim :iç ses
Yaşınız :19
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :hissiz

Rüyada kollarının tutmadığını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Bu çok değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle berrak rüyayı okumaya hasret kalmıştık.

Rüyada bembeyaz bir eve girdiğini görmen, yaşamının manevi yönünde zenginleşmeye, görüş ve düşüncelerinde iyi yönde değişime, korku ve endişelerden uzak bir yaşam evresine girdiğini simgelemektedir.

Evde masa üzerinde gördüğün yemek, yaşamın temel ihtiyaçlarının farkında olmak gerektiğini (barınma, beslenme, güvenlik, ait olma ve yeteneklerini değerlendirme ) işaret ederken, tek başına yemek yemiş olman depresyon, dışlanmışlık, reddedilmişlik işareti olabilir, aile bağlarının kopukluğunu ve sosyal iletişimin zayıf olduğunu da işaret edebilir.

Gördüğün rüyanın ana teması ise yemekten sonra ellerini yıkamak için gittiğin lavaboda kollarını kontrol edemediğini, ellerini hissetmediği görüş olmadır ve bu günlük yaşamda sahip olduğun hissizlik duygusunun gereksizliğini ya da yanlışlığını göstermektedir. Çünkü aslında sağlıklı ve sıhhatlisin. Büyük ihtimalle yalnızlık duygusunun verdiği bir duygu yoğunluğu yaşamaktasın, bakınız felç rüya tabiri sayfası.

Rüyanın sonunda gördüğün ve seni iyileştiren beyaz takım elbiseli adam yalnızlığını sonlandırıp, kendini iyi hissetmesini sağlayacak kişiyle yakında karşılaşacağını temsil etmektedir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada felç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kollarının Tutmadığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda çok ne hatırlamıyorum ama bir bebek vardı, kucagıma veriliyordu ama kollarımı hareket ettiremiyordum, kaslarım yorulmuş gibiydi, çok üzüldüm uyandığımda bu nedir acaba neye cıkar?

Merhaba,
Bende rüyamda bir tane karga bana saldırıyor ve kolumu ısırıyordu çok ağlıyordum o acıyı hissediyordum. Daha sonra kanımın çekildiğini hissettim ve kolum tutmaya başladı ve ben yine çocuk gibi ağlıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir