Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Koltuk Altından Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklandığını görmek neye işarettir?

Ruyayı bugun gordum, kımın neden yaptıgını hatrlamıyorum ama rüyamda koltuk altımdan bıçaklanıyorum. Bılmedıgım bir evdeyım, karanlık bir yer, sımdıkı ders verdıgım çocuğun annesını goruyorum o evde, yanına gıdıp yardım ıstıyorum, bıçak yarasını gösterıyorm. Bakıp bırazdan ılgılenecegım soyleyıp yanımdan gıdıyor, ben acı ıcınde aglıyorum. Bıraz zaman gecıyor ve yabancı bırkac insan goruyorum onlardanda yardım ıstıyorum gormemezlıkten gelıyorlar. Zaman gectıkce kanamam duruyor ve acısınıda unutuyorum.

Rüya detayı: ben aksamları kendı evlerınde cocuklara ders verıyorum.

Rüya temaları bıçaklanmak, bilmediğim bir ev, karanlık bir yer, bıçak yarası, yabancı insanlar

Rüyada koltuk altından bıçaklanmak tabiri

Gördüğünüz rüya ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Koltuk Altından Bıçaklanmak” için bir yanıt

Rüyamda bir bayırdan yukarı çıkarken babamla karşılaşıyorum. Bir şeyler konuşuyoruz sonra bana vurmaya kalkışıyor uzaklaştığımda ise taş atıyor ben kaçıyorum sonra yanıma yaklaşıyor ve elinde bıçak beliriyor ve bıçağı bana saplamaya çalışıyor. Öylece uyanıyorum. İnternette araştırdım ama buna uygun bir rüya tabiri bulamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir