Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Koltuk Aramak

Rüyada koltuk aramak neye işaret eder?

Rüyamda uçak ile Roma’ya gidiyorum ve koltuk numaram 22.  Ancak uçağa bindiğimde 22 numarali koltuk bulunmuyor. 21 bile var ama 22 yok. Sonra en önde solda bir koltuga oturuyorum ama koltuk ucak koltugu degil, ev koltugu gibi. Rahatlikla hatirliyorum. Sonra hostes geliyor ve bayagı sohbet etmeye basliyoruz. 10 senedir bu iste oldugunu soyluyor ve ben yasini soruyorum. 42 diyor ve cok sasiriyorum. 26 gozukuyorsun diyorum. Kizinin resmini gosteriyor, kizinin isminin İlkom oldugunu soyluyor. Ben de kizi tv de yarismadan gordugumu soyluyorum. Kucuk bir kiz cocugu. Guzel de degil.

Sonra ucak arizalaniyor ve dusuyor ama duserken sanki ucagin on tarafi komple cammış gibi her seyi goruyorum. Sehir icindeyiz, cok alcaktayiz ve once bir vuruyoruz yere ucakla. Ben o anda Şehadet getiriyorum, bitti diyorum. Ama bir yandan da bu kadar alcaktan dussek de olmeyiz ki diyorum cunku yer ile aramizda 15-20 metre falan var ve surtunerek dusuyoruz. yine carpiyoruz. Sonra ben kendimi camdan disari atiyorum geriye bakiyorum kurtarmak icin ama Yusuf kac zaman yok gibi bir hisle ucaktan atlayip kosmaya basliyorum. Kostugum yer yesil, su, toprak karisik ama boyle guzel bir goruntu sayilmaz. Kosarken de arkamdan ucak patliyor. Ruyam bu sekilde. Uzun zamandir boyle etkilendigim bir ruya olmadi acikcasi. Ruyamdan uyandigimda cok stresliydim. 30, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada koltuk aramak yorumu

Serdar merhaba, rüyada uçak yolculuğu görmek, genellikle yolculuk planlarına işaret eder ve bir seyahate niyetlendiğini gösterir, bu seyahatin yakında gerçekleşeceğini belirtir. Ancak uçakta 22 nolu koltuğun size ait olmasına karşılık 22 numaralı koltuğun olmaması ilginç. Rüyada yirmi iki sayısı ruhsal güçler ve bilgi simgesidir. 22 rakamı görmek ayrıca hedef odaklı ve pratik olduğunuzu gösterir.

Öte yandan Roma’ya gidiyor olmanız duygusal bakımdan yaşamınızda bir değişikliğe işarettir çünkü rüyada Roma şehrini görmek veya oraya gitmek değişik aşk maceraları yaşamaya işaret eder. Rüyanızda hostes görmeniz rüyayı görenin önünde engin kısmetlerin olduğu yepyeni bir dönemi işaret eder. Bu dönemde yeni kişilerle tanışmak, yeni yerler görmek imkanı elde edileceğini ve bu sayede özellikle iş yaşamında yeni başarılar elde etmesine sebep olacağına yorumlanır. Rüyada kelime-i şehadet getirmek en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, dileklerin gerçekleşmesine işaret eder.

“Rüyada Koltuk Aramak” için bir yanıt

Rüyada şehadet getirmek
Kız arkadaşımla (sevgili değiliz normalde) hastanedeyiz ama ne zaman geldik ne için geldik bilmiyorum. Morgun önünden geçerken kalın, derin bir o kadar tok ses şahadet getiriyordu. Gaipten geliyordu bu ses. Bu sesi duyunca arkadaşım bayıldı. Arkamızda bir adam vardı sesi duyunca yerlere kapanarak şehadet getirmeye ve ağlamaya başladı. Ben o anda afalladım kız arkadaşıma bakıyordum noldu diye ses bir daha geldi. O anda ben de yerlere kapandım ve şahadet getirmeye başladım. Ve sonrasında uyandım. Kalktıgımda ağlamışım ve yastık göz yaşı olmuştu. Tüm gecede rüyanın etkisinde kaldım. Hatta tüm gün o yüzden kalbimde bir sıkışma oluştu. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir